Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Próbáltatok már fogyasztó/form...

Próbáltatok már fogyasztó/formázó krémeket? Menyira hatásosak?

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

ha edzel mellette igen,ha a tv elött ülsz nem.

dr kelen nek jó termékei vannak

2012. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit ilyen krémre költesz abból tudsz olyan dolgot venni a diétához ami sokkal fontosabb és hasznosabb sorrend : kiszámolt(nem kalória számolós mindent össze vissza kajálós hülyeség) étrend minőségi kajákból, edzés : minden nap nem lehet heti 1 teljes pihenőnap kell, súlyzós+ aerob , vagy ha nincs súlyzós akkor kardió edzés és aerob lazább napokon, vagy esetleg aerob + egyéb mozgásforma, utána a 3. legfontosabb : táplálék kiegészítés : vitamin,utána fehérje,bcaa,L-carnitin, UTÁNA legvégső sorban jön a zsírégető, egyéb regeneráló technikák, és a sor leges legvégén van az a krém amiről kérdezel.
2012. ápr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szerintem semmit nem érnek. Régebben én a mell feszesítő krémet póbáltam :))) Felesleges pénzkidobás.

K.

2012. ápr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!