Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » SlimFit - átverés?

SlimFit - átverés?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már itt hasonló kérdés, de nem találtam sajnos kielégítő választ ezért érdeklődöm, hogy valakinek vannak-e tapasztalatai róla. Állítólag nem egészségtelen, csak természetes anyagok vannak benne. [link]

2012. ápr. 10. 18:10
 1/10 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Sablon átbaszás. Egy hosszú weblap, 100% garancia, semmi céginfo = sablon internetes marhaság. Pont olyan, mint a potencianövelő szerek és társaik. Ne dőlj be!


Fogyni csak épeszű diétával ÉS SPORTTAL lehet. Aki mást mond, az hazudik, vagy rád akar sózni valami szart!

2012. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ez a beszéd!
2012. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Sziasztok!

én például nem tudok sajnos egy baleset következtében eleget mozogni,én azért próbáltam ki.Két hétig nem nagyon tapasztaltam változást,ugyh én is kezdtem kételkedni benne,de 3 hét szedés után már 3 kiló lement.Összesen két adagot vettem belőle,az két hónapig volt elég,és 7 kilót leadtam.Igaz diétáztam is mellette,de előtte is diétáztam már és csak diétával nem sikerült ennyit leadni.Nekem nem okozott kellemetlen mellékhatást sem.Sztem az a biztos ha ki is próbálod,és akkor tudod meg hogy jó e vagy nem.

2012. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én pl próbáltam már többféle fogyókúrás kapszulát,de nekem idáig a slimfit volt a leghatékonyabb.Anyukám is szedte a családban és ő is lefogyott vele.
2012. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én is először csak diétával próbálkoztam de a slimmel vhogy gyorsabban lementek a pluszok mint nélküle.Én is a természetes összetevők miatt kezdtem el szedni és nem is volt semmilyen kellemetlen mellékhatása.
2012. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem a abarátnőm kezdte el szedni, eléggé tartottam attól h csak kidobta a pénzt,de egy hónap alatt leadott vele 5 kilót, ugyh én is megvettem.Nekem is segített,én másfél hónapig szedtem és 6 kilót fogytam.
2012. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 eledina válasza:
Én nem gondolom hogy átverés, mert én fogytam, amikor szedtem(két hónap alatt 6 kilót).Mikor abbahagytam utána sem jöttek vissza a leadott kilók.
2012. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

kedves Kérdező!


ez a Smartguy86 - ez egy mocsok a neten, ne figyelj oda rá, ez egy büdös MURVA, mindenki szemete, a nevéből is tudhatja az egész világ, hogy a neten maszturbál éjjel-nappal, és másokat zaklat

remélhetőleg távozik ez az ócska LABANC, és más játékot talál magának magányában

saját nevével nyilván nem vállalná a köpködéseit ez az utolsó SENKI

2012. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Próbáltam NEM VÁLT BE, (csak Nekem?),

visszaküldtem a csomagoláson levő címre ( mivel 100% garanciát vállaltak rá).Nem lehet elérni Őket, nem válaszolnak. Ha mindenkinek beválik, akkor miért probléma néhány embert kártalanítani? Amig nem viselkednek korrektül addig az ÁTVERÉST FELTÉTELEZEM.


EZ VONATKOZIK A Raspberry vitál nevű termékre is , a csomagonlevő címről derül ki, hogy azonos a feladó?.......


Össze kéne fogni az internetes csaló cégek ellen ?????!!!!

2012. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem


én napi két kapszulát szedek, mellette 2-3x iszom (naponta) almaecetes, mézes vizet. (1 evőkanál almaecet, 1 kiskanál méz és ízlés szerinti víz. nem a legfinomabb)

egyáltalán nem vagyok éhes, eszméletlenül csökkenti ez a kettő együtt az étvágyamat.

2013. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!