Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ultra Loss Shake mi a vélemény...

Ultra Loss Shake mi a véleményetek erről? Fogyaszt vagy semmit sem ér. Kell valami zsirégetőt még venni mellé. Tornázok rendszeresen napi 6 szor, csak a hasamról szeretném leadni pár kg-t.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

a kalóriadeficittől és a kalóriaégetéstől csökken a testzsír,nem egy terméktől.

[link]

görgesd le,ott válaszolnak sok mindenre a termékkel kapcsolatban,de étrend nélkül nincs értelme táplálék kiegészítőt szedni,mert a neve is mutatja,hogy ez kiegészíti az amúgy jó étrendet,nem helyettesíti.

2012. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyébként meg diétához ilyet vegyél

[link]

hasonlítsd össze a szénhidrát tartalmát a két terméknek.

2012. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MacTavish ***** válasza:

Elsősorban én egy Helyesírási Kéziszótárt javaslok. :)


Szakmailag: Nem a mindenféle fogyasztó sz.roktól fogsz lefogyni, hanem attól, hogy nem zabálsz napi 10x, a napi 6 mozgás nem a hűtőig történik és salátákat eszel, rizst és natúr csirkemellet!

2012. ápr. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is használom és mellés a pinkfit zsírégetőjét és edzések elött az L-Karnitine-t. -8 kilo másfél hónap alatt:) nekem bevált
2012. ápr. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Röviden: az U L-szal kicsit csökken az éhségérzeted, pótolhatod az édesség utáni vágyat. de a munka neheze itt lép be: kell a testmozgás, a kalóriaszámlálás és csak kb 2 hét hogy látszik kis eredmény. Önmagában nincs értelme. Max 4 órára telít el a shake. Én kb 8kor ettem ill ittam a mogyorókrémeset és ééééhes vagyok de most már alvás. Ha napi 2-vel csinálod, éhesebb leszel. Hatékonyság?.... amikor az ultraloss még MLO termék volt, akkor tényleg fogyasztott, de most már csak laza étvágycsökkentő - ez a tapasztalatom sokkal több, mint 10 év használata után! És még élek, nem nyírt ki a sok műfogyasztószer :S
2012. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!