Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van rá valami módszer vagy...

Van rá valami módszer vagy valami krém amivel el lehet tüntetni a fogyási csíkokat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 18:59
 1/7 dementoricus válasza:
kismamák használnak egy olajat a terhességi csíkok ellen, a nevét nem tudom, de minden kozmetikus biztosan. a bőr repedése ellen van. folyamatosan kell kenni, de a meglévő csíkokat nem vlszínű, hogy eltünteti.
2012. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nincs.

csak a tetoválás.

de üsd be a gugliba,hogy srtia eltüntetése.

műtéttel sem lehet.

2012. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Funny válasza:
Én is hallottam olajakról, krémekről, de az egyik barátnőmnek a fogyás után a bőre rugalmas lett és fokozatosan eltűntek a csíkok , de nem szedett semmit.
2012. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon sokat halványított rajta az AVON Terhességi csíkok elleni krém!!! Csak ajánlani tudom!!! Reggel este használva, jól bemasszírozva nagyon sokat használ!!! Személyes tapasztalat!!!!!
2012. ápr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hasonlóan az előttem szólóhoz, én is az Avon krémjét ajánlom figyelmedbe. Tudomásom szerint csak halványítani tudod. Így jártunk :)
2012. ápr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 D.Laci válasza:

Ide is kiteszem, elég hatékony, ki is lehet próbálni:


http://www.youtube.com/watch?v=Gzmb_jL7FVs

2012. ápr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy a hízástól vannak csíkok az emberen és nem a fogyástól, max fogyás után feltűnő. Én 13 évesen fél év alatt felszedtem 15 kilót, 16 éves koromra meg eltűnt de a striák a mai napig ott vannak. Most babát várok, gondolom elkerülhetetlen, hogy legyenek, de én valahogy már hozzászoktam a látványukhoz. Javaslom, te is próbáld meg elfogadni magad így, szerintem egy nő mindenhogyan szép, akár telten, akár soványan striákkal.... Egyéni vélemény, bocs, ha valakit megbántottam!
2012. ápr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!