Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Igazi hatásos éhségcsökkentő...

Igazi hatásos éhségcsökkentő tablettát keresek. A Slimex-et rendeltem de 7 nap után a hatása 0. Igazit ajánljatok?

Figyelt kérdés
csak a sibutramint hatóanyag tartalmú kapszulák érdekelnek,ami más az hatástalan,sajnos.

2012. ápr. 20. 10:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Legalább nézd meg hogy mi volt az eredeti kérdésem,arra válaszolj,ne hülyeségeket írjál,azzal tényleg nem megyek semmire.
2012. ápr. 20. 13:44
 12/21 anonim ***** válasza:
Honnan lehet tudni, hogy mi a hatóanyaga?
2012. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor kezd el enni magad. fogysz is tőle és nem is hízol...
2012. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%
Én a slimfit 2000-et kezdtem el szedni,mert nagyon sokat dolgozom és nincs időm edzeni.én ezt tudom ajánlani,mert nekem segített. 7 kilót fogytam vele két hónap alatt.
2012. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

Sziasztok Sacika vagyok!

Én nem kimondottan a slimexről szeretném veletek megosztani a tapasztalatomat, hanem az adipexről! Szeretném ha minnél több emberrel megtudnám osztani a csalódott élményemet , ami nagyon mélyen bánt egem, már csak azért is mert még soha nem használtam adipexet és még soha nem veretek így át engem mint most. Redeltem egy bizonyos Décsi Mónika nevezetű nőtől 10szem adipexet de még a 8dik napon sem kaptam meg a rendelésemet, így írtam neki egy e-mailt, hogy érdeklődjek a rendelésem felől, hogy mikorra is várhatom mert eddig még nem jött meg. 2nap után válaszolt is nekem, hogy „ nyugodjon meg elfogom küldeni , de maga a gyógyszertől úgy sem fog lefogyni, mert az ahoz kevés!” Na végül a 12dik nap után megérkezett a rendelésem…. Mikor kibontottam a borítkékot én úgy ledöbbentem mint még szerintem soha az életemben! Ugyan is a 10szemből szintem a fele nem sárga volt, hanem gusztustalan „zöld” penész színe volt, és még egy szem hiányzott is. Ezekután nem mertek kisérletezni azzal, hogy bevegyem a maradékot. Itt erősem felfort az agyvizem és gondoltam, hogy beleírok a csaj fórumjába…., de nem tudtam, ami már csak azért is nagyon fura, mert bejegyzések azok vannak írva, de nem lehet bele írni! Az hogy létezik? Szerintem csak úgy, hogy írja a fórumját magának gondolom, és kikekülni a felé szánt JOGOS támadásokat! Szerintem kissé gáz a csaj, de egyben gusztustalan is mert mások jó hiszemüségét kihasználja, és be etet minket!

2012. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Aki ugródeszkát keres az meg is érdemli amit kap.

Ha az ember leküzd egy nagy akadályt az életében az erősíti a jellemét, önbizalmat ad, mert bizonyítja vele hogy képes valamire amire nem mindenki. Erről szól a sport.

Kizárólag akkor érhetsz el valamit ha legyőzöd az akadályokat és nem pedig megkerülöd őket.


Másik apróság hogy a testünk nem úgy működik hogy ha nem kap elég energiát akkor felhasználja a zsírt és kész. Én nem is értem hogy lehet ilyet feltételezni ,miért pont a csak a zsírt használná fel? Sokkal praktikusabb csökkenteni az energia igényt, ez a rendszer a túlélést szolgája. Csak ha kisebb lesz az energia igény akkor annyi étel ami korábban a súlytartáshoz lett volna elég ezentúl hízáshoz fog vezetni. Erre jók az étvágycsökkentők, hogy aztán jövőre megint szedni kelljen, meg lehetőleg egy zsírbontó kezelést is próbálj ki hatszáz rugóért, ami természetesen szintén teljesen hatástalan, de szerencsére a biztos eredményért egy fogyókúrával kötöd össze ami már garantálja is a látszólagos eredményt (kicsi súly ,plöttyedt test) és visszahízást. Miért mondana le a fogyasztószer ipar a fogyasztóiról?

2012. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én is rendeltem, hát valóban ezerszer gyengébb, mint a régi reductil volt (egyébként nekem is ugyanaz a bajom sajna, csak nálam ha meg is van a mozgás, alig ér valamit, mert csak izmosodok tőle (családi vonás)- egészségesen eszünk,de az a mennyiség ami fogyáshoz vezet azt eredményezi hogy egész éjjel nem alszom az éhségtől:(- ha meg már összeszűkült a gyomrom, akkor a kevés kaja miatt kijön a gyomorfekélyem és a savam- tehát sehogy sem jó sajnos:S)-nekem ezért fontos az étvágy csökkentő


Én emiatt vettem meg, igazából én azt vettem észre, hogy hat, csak nem egész nap, tehát én kifejezetten este 6 felé veszem be, mivel a diétám szerint már 6 után nem eszek. Így fogjuk rá hogy boldogulok vele, de nem az igazi. Tény hogy ebböl 30 szem 7500 ft körül volt, az eredetiből meg ugyanennyi 25 ezer:D Szóval, valószínű gyengébb. Esetleg próbáld meg azt, hogy a kritikus időszak előtt veszed be közvetlen-gondolom ez nálad is este felé van. Én is egyébként kb 7 napja szedem. Majd meglátjuk mi lesz....a semminél jobb, mert nincs rajtam pl most se az a már szinte szúró éhségérzet, és igazából egész nap csak fél adag levest ettem, meg fél adag főtt húst főtt krumplival:) Kicsit azért éhezem,de kibírható még:D És Norbi kód rendszerét ajánlom hozzá, mert valóban ha elcsábul az ember, dél előtt jobb megenni stb. Végül csak ezzel amit Norbi ír és csak félig tartottam be 3 kiló már lement, a többit a kettő kombójától várom:)

2012. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Slimexet használok már 4hónapja. Én pl. úgy szedem, hogy 5napot szedek utána 10napot pihenek. Ha nem szeded mint egy őrült akkor nem szokja meg a szervezeted és bő 1 hónap múlva meglátod, hogy lassan, de mennek le a kilók! A 4hónapom alatt röpke 12kg ment le, amit nem mondanék gyors fogyásnak. Természetesen a a kajálásokra én is oda figyelek, és nem eszek meg mindenféle szennykaját! (gyors éttermi kaja). Barátnőm is elég ducika, ő is most kezdi el szedni de mellette mozogni is mozog!

2012. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 csani90 válasza:

Kedves Kérdező!!!

Én most a második kúrámat szeretném csinálni vele.

23 nap alatt. 12 kiló.

Napjaim...

Reggel 6kor dolgoztam fizikai munkába. 10 órakor megittam fél liter vizet. 11 kor bevettem a gyógyszer ( 20-25 perc kb. hatóidő) 12 kor ettem tenyérnyi párolt csirke mellet és 5 kanál rizst... Vigyázz mert este 6 körül múlik már!!!

Ígyál meg egy bögre tejet és feküdj le... vízet is keveset ígyál épp, hogy ne legyél kiszáRADVA. Mozgás tényleg fontos az nélkül semmit nem fogsz elérni!

Másnap találd ki az étrendedet... csirke, húsok (párolva)

rizs,narancs, alma, saláták, paradicsom, paprika,


Olyat is csinálhatsz hogy egy nap egyfajta kaját eszel:

Fehérje nap: túrók, húsok, risz (de csak egyet egész nap)

szénhidrát: rizs, (ezt zöldségekkel keverheted)


Ezeket ne egyél: banán, brokkoli, krumpli, tészták, liszt, kenyerek, pékáruk, felejsd el!!!


Ez nem egy nehéz dolog... De vannak mellék hatások is amik mindenkinél máshogyan jelentkeznek...

Szédülés, fáradékonyság (ez kevés embernél, mert kollégákkal mi energikusabban éreztük magunk), pupilla tágulás, férfiaknál merevedési zavarok, DE mindenkinél jelentkezik stressz érzet és aggreszió...


Mindenkinek igaza van... ez csak egy gyógyszer nem ami segít nem táplálék.... ez mellet amit írtam kibírható... De ezért is tenni kell. De szerintem a legkönyebb... Én csak azért fogytam, mert alig ettem... dolgoztam, sportoltam és normálisan álltam le vele... én minden évben vagyok ilyen kúrákon télen nyáron... szedem és dobom is a kilókat :) Sok sikert

2012. dec. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

"(- ha meg már összeszűkült a gyomrom, akkor a kevés kaja miatt kijön a gyomorfekélyem és a savam- tehát sehogy sem jó sajnos:S)-nekem ezért fontos az étvágy csökkentő"


Ezután leírod, hogy de jó, mert az étvágycsökkentés miatt csak keveset kell enned. Ergo ugyanúgy összeszűkül a gyomrod, emellett ugyanúgy sok lesz a savad is.

2013. márc. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!