Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lindaxa-t szeretnék rendelni...

Lindaxa-t szeretnék rendelni a netről, mivel már nem kapható itthon. Megbízható helyet keresek, lehetőleg olyat, amit a válaszadó maga is kipróbált?

Figyelt kérdés

2012. máj. 16. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
a neten nincs megbizhato hely. nem tudod mit kapsz, ha rendelsz.
2012. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom. Azért is nem akarok vaktában rendelgetni. Még így is necces, persze, de talán több esélyem van. Sportolok, diétázom és nem fogyok, a dokik nem segítenek, elhajtanak üres szólamokkal. Magas a vérnyomásom, más bajom nincs, de ha nem fogok gyógyszert kapni rá a súlyom miatt mit fogok csinálni? Nagyon nehezen találtam rá arra a vérnyomáscsökkentőre, ami végül bevált, nem tudok akármit szedni.
2012. máj. 17. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

bocs, de olyat még nem láttam,hog valaki a napi alap energiaszükségletének felét viszi csak be és nem fogy.

Ha nem fogysz akkor sokat eszel/keveset mozogsz.

2012. máj. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves vagy. Mert persze Te már mindent láttál. Inkább meg se szólaltál volna, kis mindentudó.
2012. máj. 18. 12:45
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Lindaxát netről? több mint 2 éve betiltották egész Európában mert szívrohamot és agyvérzést okozott sokaknak... Magas vérnyomásra amúgy se lehet ilyesmit beszedni mert megölöd magad. nekem normál vérnyomásom van és szívemmel sincs semmi de még én is az első héten a bogyótól csillagokat láttam, szédültem, éreztem a szívem a torkomban amik persze helyre álltak úgy egy hét után, de magas vérnyomással nagyon kockázatos.

2012. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!