Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Leghatásosabb fogyasztószer...

Leghatásosabb fogyasztószer ami látványosan fogyaszt?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat!
2012. máj. 17. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Diéta+sport
2012. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne, nem lennének kövér emberek.
2012. máj. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elsonel a pont!
2012. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van csodabogyóm 12990-ért. Keress meg privátban.
2012. máj. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es!

Hát úgy képzeld el, hogy lassan nincsenek.. Legalábbis én alig látok felesleggel rendelkező embereket,( és kész depis vok a saját 2 kg-ommal,)mindenhol csak gebe embereket mászkálnak ?!? A babakocsit tologató anyukán egy deka felesleg nincs.. De komolyan! Egy ember nem jön velem szembe az utcán, aki "éppen leadom a feleslegem" kategóriába tartozna a + pár kg-jával.. Elég dühítő! :(


Egyébként kérdező fogyasztószer nincs, de van néhány olyan készítmény ami esetleg hatásosabbá teszi az intenzív mozgást, zsírégetést.

Meg vannak étvágycsökkentők..

De olyan nincs hogy beveszed és hetente 2 kg-ot fogysz tőle..

2012. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól mondta az előző: olyan fogyasztószer nincs, amit csak bekapkodsz, aztán várod a hatást, viszont olyan étrendkiegészítők vannak, amik elősegítik a fogyókúrás törekvéseket. Tehát életmódváltással (sport, egészséges étrend, kitartás) kombinálva segítik a fogyás folyamatát. Én tavaly a 30 Days bogyóval fogytam "látványosan", de mellette a sportra és az étkezési szokásaim megváltoztatására is szükség volt ahhoz, hogy elérjem a kitűzött célt.
2012. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mozogj rendesen, és egyél egészséges kaját, ne ilyen kamu fogyasztószerekkel mérgezd magad. átverés az egész, nem is értem, miért dől be ezeknek ennyi ember. azt hiszed majd attól baromi jól fogsz kinézni? ne légy már ostoba!!! tenned is kell a célért, ne várj csodát valami értelmetlen tablettától, vagy portól! inkább költsd azt a pénzt uszodajegyre, és egészséges ételre.
2012. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!