Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Gáspár Evelin milyen fogyasztó...

Becsee kérdése:

Gáspár Evelin milyen fogyasztó tablettát szedett? 18 kg fogyott hat hónap alatt a fogyi tabletta és a torna miatt

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! ezt találtam, hogy Spirulin tablettát szedett:

[link]

2012. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Gáspár Evelin fogyásának titka az volt, hogy saját étrendet dolgozott ki dietetikus segítségével, szóval egészségesen táplálkozott (előtte gyakorlatilag csokin meg chipsen élt) és mindennap edzett. Az elején volt, hogy sírt a fájdalomtól, de csinálta! Kitartott, mert volt motivációja. Tény, jól néz ki, kérdés meddig. Azt nyilatkozta a saját módszerével fogyott le. Teljes kiőrlésű cuccokból reggeli, sok gyümölcs mellé. Ebéd saláta, halfélék, sovány hús. Kondiba járt, fitnesz órákra heti rendszerességgel."

[link]

2012. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi a válaszokat!
2012. júl. 22. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:

a második válaszoló, ezt én is elolvastam amúgy, biztos is, hogy a helyes táplálkozás és a rendszeres sport nélkül nem lehet tartósan lefogyni.

én sosem szedtem étrendkiegészítőt, fogyitablettát, csak vitaminokat, de szerintem akin mondjuk plusz 30-50 kiló fölös súly van, lehet nem hülyeség, mert nyilván le kell adnia egy x tömeget, hogy el tudjon kezdeni aktívabban mozogni.

2012. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!