Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan fogyasztó tabletta/t...

Van olyan fogyasztó tabletta/turmix stb, ami valakinek tényleg bevált mellékhatások nélkül?

Figyelt kérdés
Már mindenhol reklámozzák ezeket a csodaszereket, úgyhogy érdekelnének a személyes tapasztalatok.

2012. dec. 14. 21:28
 1/3 anonim válasza:

Bar*mság az összes.. Ingyen is lefogyhatsz. Én 1 év alatt fogytam majdnem 30 kilót úgy, hogy nem mentem el még mozogni se. Mozgásom 0 volt.

A megoldás?? Egyszer kell enni egy nap. Azt is olyan 4-5 óra fele. Este ha nagyon nem bírod eleinte egy alma belefér. Tudom, hogy sokan mondjak, hogy napi 3x étkezés kell meg ez nem egészséges meg blaaa blaaa..... Erre annyit mondok, hogy 30 kg többletsúly sem egészséges.

2012. dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én másfél év alatt 17-et, de már nem megy tovább, pedig még kéne úgy 5.
2012. dec. 16. 00:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Az Ultra Loss Shake az egyik legjobb, szerintem :)

Én a mogyorósat szeretem a legjobban :D

[link]


Reggel-este 1-1 turmix (sovány- vagy szójatejes), ebédre egy normál adag fehérjedús kaja + mozgás! (futás/felülés/hasprés/kitörés/zumba/turbofire... stb)

2012. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!