Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mien fógyasztó tabletátt...

Mien fógyasztó tabletátt vegyek amely csőkkenti az éhség vágyat ésa édességek mega cukros italok függöségét?

Figyelt kérdés
Kőrűberűl 15 kiló felesleg van rajtam legtöba hasi résszemen de amien hamar lehet ezt lesszeretném adniezzta rengeteg zszsír felesleget lehetőleg mózgás nélkül de ugytudom hogy léteznek csóda tabbleták ha ezza rendes nevük amikkel le lehet rővod idő alatt fogyni és nem annyi idő alatt ha mozognék és sportólnék mien boltban keresem ezzeketta csóda szereket és mien árban vannak?
2013. jan. 12. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:

A tablettákat felejtsd el. A "csodaszerek" ártalmasak.

Akaraterő,diéta és testmozgás.

2013. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Egyértelműen ezt, mert teljesen megbízható és hatásos! Az oldalt magasan képzett szakértők szerkesztik, még véletlenül se írnak hülyeséget, csakis valós dolgokat. Ez kedvenc idézeteim közül néhány: "...ritkább étkezést eredményez, ez a legfontosabb dolog a fogyásban...."

"...felhalmozott zsírszövet elégetése - ez zöld tea segítségével érhető el..."

Amint látod, ezek aztán értik a dolgukat! A fogyó-bogyó szedése mellett minden este csinálj meg 100-150 felülést, majd forogj körbe egy seprűnyéllel a nyakadban, mert ettől ég a zsír a hasi tájékról. Arra is figyelj, hogy délután 3 óra után már csak baglyot, este 6 után pedig csak vizet fogyassz. Ha délután négykor kelsz fel, akkor pech, így jártál. Sportolni nem kell, mert ha egy kicsit nem figyelsz oda, a végén még sitty-sutty felszalad rád 8 kiló izom.

2013. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Emelgesd a "Magyar helyesírás szabályai" című művet, egy idő után akár ólomsúllyal bélelve, de ne felejtsd el tanulmányozni is a szünetekben!
2013. jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne tablettázz,inkább válts életmódot.Sok akaraterő kell hozzá,de beválik és egészséges is maradsz/leszel tőle. :P

Ne akarj gyorsan lefogyni,mert tutira visszaszeded bármit teszel.Tapasztalatból mondom,első ilyen gyors fogyókúrámat 65 kilósan kezdtem,(pedig lapos voltam...)Le ment a felesleg,utána felmentem 75 kilóra.Megint gyors fogyóba kezdtem lefogytam felmentem 80-ra,Megint gyors fogyóztam Leadtam jelenleg 94 vagyok. Most benőtt a fejem,többet nem gyors fogyózom különféle szar módszerekkel.életmódot váltottam,kevesebb kalóriát viszek be a szervezetembe mint amennyit elégetek,nem eszek fehér lisztet,és semmi cukros dolgot sem.

Sok sikert és sok akaraterőt a dologhoz.Ez garantáltan működik. :)

2013. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az első mondat után feladtam az olvasást, annyira idegesítettek a hibák. akaraterő kell amúgy, nem tabletta.
2013. jan. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
"3 után csak baglyot." Te beteg állat :DDDD
2013. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

miért,a bagoly is szárnyas,uh lehet enni:D.

kérdező te meg egy szégyentelen munkakerülő vagy!

2013. jan. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány helyesírási szótárral kéne valóban súlyzóznod.
2013. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!