Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használ a fogyásban a szaunaöv?

Használ a fogyásban a szaunaöv?

Figyelt kérdés
2006. nov. 2. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is van szaunaövem, de én mondjuk nem a Shoptól vettem, hanem az internetről, jóval olcsóbban.

Annyit érdemes tudni, hogy használat előtt meg kell inni egy bögre meleg italt (pl. tea), így valóban lehet izzadni tőle.

Ja, és előtte fél -egy órával már nem szabad semmilyen krémet a bőrre kenni. De ha utána használsz bármilyen testápolót, vagy narancsbőr elleni krémet, akkor jobb a hatásfok.

Én szoktam néha használni, a kilók maradtak, de azért 2 centi lement a derekamról. Ez is valami...

2006. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
92%

Én fogyni nem nagyon fogytam tőle, csak centik mentek le.

De emiatt viszont nagyon jó.

2007. márc. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Szerintem úgy fejti ki legjobban a hatását ha használat előtt vesze egy jó forró fűrdőt!Ettől tuti izzadni fogsz és nagyon jó a narancsbőr ellen.
2007. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Kiizzadsz magadból épp annyit, amennyi vissza is jön miután iszol egy pohár vizet. De ha nem a fogyós oldalát nézzük hasznos lehet!
2007. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
82%
Nekem is van sauna övem,és sokáig használtam is.Sajna csatlakozom az elöttem szólóhoz,mert az a kb.2-3cm ami lemegy az csak víz lehet,mert amint ittam egy pohár italt ott voltam ahol a part szakad!!
2007. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem úgy is nagyon jó ha közben sportolsz...én taposógépezésnél használtam a hasamra
2008. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
nekem is van itthon szauna övem de nekem csak megégette a hasamat nem izzadtam tőle főleg nem fogytam!
2009. ápr. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha rövid ideig használod, nem igen izzadsz, ha hosszabb ideig, akkor megéget.

Vegyél inkább szaunabérletet. nekem ez vált be, de ez is csak sport mellett hatásos, és inkább a bőrödnek és a közérzetednek tesz jót, mint fogyaszt, de szerintem az is ugyanolyan fontos!

2009. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
70%
úgy nem ér semmit ha csak rajtad van, ugyanis semmit tevéssel nem lehet fogyni. Magadta teszed és egy intezzív mozgással tökéletes, megizzaszt és mozogsz is közbe, ez nekem 1 órás torna ami közben nem égeti le a hasad.
2010. jan. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem van, nem fogyaszt de én kb függő lettem már..

imádom:D

főleg akk NAON jó ha megjött és fáj a hasam:D és közérzetre vmiért...............

2010. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!