Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a különbség a mályvatea és...

Mi a különbség a mályvatea és a Natúr Varázs tea között?

Figyelt kérdés
2006. nov. 2. 23:58
 1/1 anonim válasza:
81%

Szerintem nem sok különbség van!

A Natúr Varázs tea és a mályva tea lényege ugyanaz, mint a többi hasonló teáé, nem az, hogy fogyaszt, mint inkább az, hogy a szervezeted kitisztítja és megszabadítja mind azon dolgoktól, melyek megakadályozzák az anyagcsere folyamatok gyors lefolyását.

Saját tapasztalatomból tudom, hogy az első időkben a vizet hajtja le, majd utána a beleket tisztítja meg (sajnos ebben az időszakban elég sűrűn kell "oda" járni), hogy a lerakódott felesleges anyagok, zsírok, mérgek, ne zavarják az emésztési folyamatot. Miután mindezek megtörténtek, válik képessé az immunrendszerük is a megújulásra. És itt következik be az, amit mindenki vár a teáktól. Elindul szép lassan a fogyás. Tehát ne keseredjünk el akor, ha úgy érezzük, hogy lassan indul meg a folyamat. Előbb rendbe kell tennie a szervezetünket, hogy hatni tudjon. Nem vagyok hozzáértő, de ezek a saját tapasztalataim.

2006. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!