Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek hatásosak a...

Szerintetek hatásosak a fogyasztó táplálékkiegészítő tabletták?

Figyelt kérdés
A tapasztalatok érdekelnének. Ha szedtetek ilyen szert, akkor milyet és használt-e? Illetve ezek mennyire veszélyesek?

2013. ápr. 5. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
A férjem próbálkozott három fajtával is, de egyik sem vált be. Kevesebbet kell enni, mint a hízás alatt. Ennyi.
2013. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
persze! ha jó helyről szerzed be őket, és hírös' márkákat! ismerősöm is élt velük, olyan jól sikerült neki, hogy a 110kilós még jó kiállású férfi most 65 kilóra lecsappant. fogyasztó tabletta...rohadjon meg aki kitalálta. testedzés, mozgás, futás, normális kajálás nem zabálás.
2013. ápr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan tabletta nem létezi, amelyik fogyaszt.

A gyártók az emberi butaságra és kényelemre, lustaságra alapozva forgalmazzák ezeket.

Mert azért nagyon sok ember úgy van vele, hogy nem szeret tenni semmit a cél érdekében, gondolja majd bevesz egy "csodapirulát" és ugyanolyan életvitel, ételek mellett szépen lefogy a fotelból chipset majszolva:)) (De szép is lenne) :))

Igazából a zsírégető táplálékkiegészítő tablettáknak az az értelme, hogy HA rendesen diétázol és mozogsz, akkor ezek segítenek, hogy több zsírt égessen el a szervezeted, mint csak simán diétával és edzéssel.Tehát ha sportolsz, odafigyelsz a táplálkozásra és fogynál pl egy hónap alatt 5 kg-t, ha ezeket is szeded akkor lehet, hogy 7-8 kg is lemegy.

Viszont kizárólag ezekre alapozni butaság és csak a pénzt veszi ki az ember zsebéből, aztán elkeseredést hoz.

Tudatosan lehet használni, segítenek, de önmagukban nem.Sok sikert! :)


Egy személyi edző

2013. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj. Kb egymillószor volt már kiirva ez a kérdés.... -.-


Fogjátok már fel, hogy FOGYASZTÓTABLETTA NEM LÉTEZIK!!!

2013. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok.Nekem az abszolút "kedvencem" az a cucc volt, amit ha felragasztasz éjszakára a talpadra az reggelre akár 1 kg zsírt is leszív a szervezetedből... :))) No comment:) Lehet érdemes lenne ezzel foglalkozni, ha elbírná a gyomrunk.Hülyére keresheti magát aki ezeket kitalálja még ha csak egyszer próbaként veszik is meg az emberek :))) Határtalan az emberi hiszékenység:)
2013. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Én annyit tudok neked mondani, hogy én más eü. okból hónapokon keresztül kevés szénhidrátot ettem, és úgy fogytam 6-7 kg-t, hogy nem koplaltam. Teljes kiörlésű otthon készült kenyértermékeket fogyasztottam, és a cukrot teljesen kiiktattam, helyette nyírfacukrot használtam. Sok zöldséget és gyümölcsöt fogyasztottam, meg húst. Én ezt a módszert tudom javasolni, mert biztosra veheted, hogy eredményes, és nem ártalmas az egészségre, és nem kerül annyiba mint ezek a "csodaszerek".
2013. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat
2013. ápr. 5. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!