Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik gyümölcsben vagy...

Melyik gyümölcsben vagy zöldségben van a legkevesebb kalória? A répa hizlal?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zöldségtől és gyümölcstől SOHA nem fog elhízni SENKI még ha a többség azt is mondja hogy jaaaj a szőlőben meg banánban mennyi gyümölcscukor van ősszel fogyókurámnál naponta ettem fél kiló szőlőt többször egy nap 1 kilót mégis fogytam...
2013. ápr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:
Nem önmagában a kalória számít, hanem az, hogy milyen gyorsan szívódik fel. Ezért jó a zöldség. (A banántól szerintem rendesen meg lehet hízni, mert abban gyorsan felszívódó ch van :-)
2013. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak a banán, szőlő, dinnye az amit mértékkel kell fogyasztani fogyókúra során, mert sok cukrot tartalmaznak. Ezek azok a gyümölcsök amiktől hamar újra éhes lesz az ember.
2013. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonarc válasza:
Ott vannak még PL a gombák, laktatnak de majdnem több energia kell a feldolgozásukhoz mint amit tartalmaznak.
2013. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Uborka, cukkini, tök.
2013. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ismét egy idi*ta kérdés -.-'

Minden étel hizlal, csak az a nem mindegy hogy mennyire és hogy mennyit mozogsz mellette :S

2013. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!