Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Bio tech usa super fat burner...

Bio tech usa super fat burner nöi vélemeny/tapasztalat/fogyas?

Figyelt kérdés

Sziasztok ma vettem super fat burnert gondoltam kiprobálom eddig ilyen italt ittam kondizás elöt (zsírégetöt).1év alat fogytam le 22 kgt szüztea forte kapsz.val.+ bulémia..:/es most gondoltam h kombinálnám a 2 mert szeretnek meg 10-15 kgt leadni.de sanjnos a fogyasom febr.óta megállt szal tartom a súlyt.(60kg vok-170cm) heti 3x kondizom sulyt emelek ,kardio,regen aerobik,jumping.vissza térve ez a gyógyszer szörnyen büdös......szal tapasztalatok? nagyon szeretnek sexy kockahasat álmom :D


( ilyen kommentek h rendes étkzes meg ien lenezö köcsög okoskodások kimeljenek ) :* koszönöm


( aki esetleg tudna egy fasza étrendet az irjon ,jelen pill eszek mindent):)


20/L



2013. júl. 9. 00:08
 1/1 Mártonka1993 válasza:

Bármit bevehetsz nem fog segitteni folyton

Az étrendeden változtass este 6 után ehetsz de olyant amibe kevés a szénhidrát sőt minimális.

Napközben zöldségek csirke mell rizs se kávé se cukor se egyéb (szar) és a legfontosabb semmi zsíros olajban meg sütheted akár a csirke mellet vagy ilyen egyéb húst ami száraz hús de pl: disznó húst meg ilyeneket ne egyél.

Sok fehérjét fogyassz kaja turmix egyaránt mind kettő edzés után is a mi fontos a kardió de a súlyzós edzést se hanyagold a futásnál nem a gyorsaság számít hanem hogy mekkora az emelkedés szöge a futópadon azt növel és akkor hatásos a kardiózás plusz ha még biciklizel is az formálja a combot a feneket és ott se a gyorsaság hanem a fokozat a lényeg súlyzós edzés meg kis súllyal sokat de azért ne ész nélkül remélem segítettem kicsit

2013. júl. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!