Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adnátok tanácsokat h hogy...

Adnátok tanácsokat h hogy tartsam meg a súlyomat normális étkezés mellett? Valami kalóriaszegény recept jól jönne.

Figyelt kérdés
Alig 42 kiló vagyok 166 centivel és az igazat megvallva jól érzem magamat így, bár az utóbbi időben nem kevés beszólást kaptam h: anorexiás, meg h jaj de sovány vagy szoktál-e enni stb... Amúgy bulimiás-anorexiás vagyok és erről szeretnék leállni mert már zavar.
2009. okt. 24. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Bioboltokban van kölesgolyó, nagyon jól hízlal, és amellett egészséges. TEheted salátába, főzelékbe, stb. Magában nem valami finom. Nyers savanyított káposzta, juhtúró, kölesgolyó= pompás étel.Szölőmagolaj is nagyon jó, salátába,ételbe magvas-piritos kenyérrel mártogatva nyersen. Lenmagolaj is. Ezeket a spéci olajokat mindig nyersen. Túró+ sárgarépa reszelék, + méz, + fahéj=este eheted, vagy bármikor, finom, tehetsz hozzá kis kefírt is. Sütőtök. Itt a szezon. Édes, tápláló, arra figyelj, ne túl sokst egyszerre, nehogy szorulás legyen. Szőlő! Édes, tápláló. És szerintem, ha teheted :jóga
2009. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
reggelire vagy tízóraira mindig egyél gyümölcsöt, ebédre zöldséget vagy uzsonnára ,és vacsorára is zöldséget.Mozogj heti 3x 30-60 percet, hetente csak 1x-2x nassolj valami könnyebbet, vagy ha nagyon kalória dús akkor keveset belőle.Sok sok víz. Kerüld a tésztákat ,zsíros husokat, és hidd el nem fog feljönni egy deka sem ..
2009. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ez a kérdés engem is érdekelne,de az utolso válaszolóhoz hozzá szolnék,hogy neked ez a suly meg tartás? szerintem ez egy sima fogyokura. akkor a válasz az az,hogy ha már nem szeretnénk fogyni(de a sulyunkat megtartani) akkor csináljuk ugyanezt,nincs kennyér nincs tészta csak zöldség gyümölcs nagy részt kevés édeség én most ezt csinálom és 2naponta torna.szoval röviden te azt tanácsoltad amit én fogyokuraként csinálok...enek akor sose lehet vége? (nem azt irom hogy esti csoki,csipsz de azért néha valami...)
2009. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, sokat segítettetek, kipróbálom a tippeket :)!
2009. okt. 25. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!