Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használt közületek valaki...

Használt közületek valaki orvos által felírt fogyasztótablettát?

Figyelt kérdés
Mit? Mik a tapasztalatok?

2013. szept. 7. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tablettától nem fogsz lefogyni. Nem kell mindent elhinni. :)
2013. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdés egyértelmű és világos. Nem igaz, hogy nem lehet egy fogyókúrás kérdést úgy kiírni, hogy ne legyen mindjárt egy okoskodó is hozzá. Szóval kérlek Titeket, a kérdésre válaszoljatok. :-)
2013. szept. 7. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Hiába írja föl orvos, akkor sem lehet lefogyni diéta (és sport) nélkül, CSAK tablettával.
2013. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Több éve szedtem Regenon-t, nagyon csökkent az éhségérzetem, ezért kevesebbet ettem, mozogtam és olvadtak le rólam a kilók. Már nem kapható...
2013. szept. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
73%
Igen, én szedtem. Meg voltam vele elégedve. Akkortájt nagyon stresszes időszakom volt, nap 1 tábla csoki kicsit vidított a kedvemen, az étel mennyiségével nem volt problémám. (az idegnyugtató tabletták csak elnyomták a napi feszültséget, mellette ugyan úgy megmaradt a kényszer a csoki után). A fogyi tabletta szinte teljesen elvette ezt a kényszert, a szedése előtt szinte olyan érzés volt mint amin a "piások" mennek keresztül. Szerintem rajtuk is lehetne segíteni. Én azt javaslom orvosi konzultáció után vágj bele. Nem ettem kevesebbet, nem mozogtam többet, csak a nasi evéssel hagytam föl, mégis szépen fogytam tőle. Régebben olvastam egy 16 éves nagylány kérdését a fogyással kapcsolatban, akkor nem volt időm válaszolni, viszont felbosszantott a sok "hülye" hozzászólás! Ha véletlenül olvasod: így megkésve írom, ne a káposzta tablettát vedd meg, menj el a háziorvoshoz, mond el a problémádat, Ő a megfelelő diabetikushoz irányít, (ha csak okoskodik, sajnos ilyen is van) mond meg neki, hogy te igenis kéred a szakellátást. A diabetikus el fog küldeni laborba, ha nem kérdezz rá! (ne hagyd magad lebeszélni róla) csak abból lehet megtudni, hogy igazán mi az oka a hízásnak, itt gondolok nem megfelelően működő pajzsmirigyről stb. Ezek után Én már csak jó fogyás kívánok mindenkinek (aki fogyni szeretne). Viszont ne feledjétek a csont sovány emberrel csak mutatkozni szeretnek a férfiak, az igazi élet nem a címlaplányokban rejlik.
2013. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Kedves uccsó, ha ez valóban így műűködne, akkor az az orvos, aki ezt felírta neked (s nem mellékesen a csodaszer feltalálója) világhírű lenne, és nem kis hazánkban praktizálna, hanem hollywoodi sztárok adnák kézről kézre, miközben a pórnép nyálcsorgatva próbálna egy röpke vizitre bejutni hozzá. Halála után aranyból készült szobra állna minden valamirevaló patikában, és örömtüzeket gyújtó, remek alakú 40-es hölgyek áldanák a nevét. Újra divatba jönnének a hímzett falvédők, amelyen az ő életeének egyes mozzanatai szerepelnének...
2013. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!