Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Korpa készítményt keresek,...

Evelynxx kérdése:

Korpa készítményt keresek, ami sok vízzel fogyasztva megduzzad a gyomorban (nem tabletta), mi a neve/hol találhatok?

Figyelt kérdés

Egyszer egy barátnőm kínált meg vele, csak hogy próbáljam ki, milyen.

Ilyen kis papírtasakban voltak kis magszerű dolgok, amit körtelével kínált fel és már akkor elkezdtek megduzzadni.. ráadásul az íze sem volt rossz.

Kerestem már az oldalon ezzel kapcsolatos kérdést, de nem találtam sehol.. Esetleg valaki tud róla valamit?



2013. okt. 23. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban lehet kapni, korpatabletta a neve, kb. 200-300 Ft. Mondjuk nekem nem papírtasakban, hanem műanyag dobozban adták, de a lényegen nem változtat :)
2013. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdésben írtam, hogy nem tablettára gondolok..:) De azért köszönöm
2013. okt. 23. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, gondoltam segít abban, hogy kevésbé legyek éhes, kevesebbet egyek. Egy hónap alatt semmit nem fogytam. Próbálj meg inkább minőségi ételeket enni, kevés szénhidrátot, sok fehérjét és zöldséget, az segít igazán, nem a csodakészítmények.
2013. okt. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem korpa, de zabpehely megfőzve. Én 5 dkg-al elkészítve bőven jóllakok reggelivel, ráadásul kora délutánig nem leszek éhes. Ha meg vízzel készíted, akkor alig van benne szénhidrát.
2013. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jééézusom, ilyen még soha nem történt velem. Bocsánat, nem tudom hogy nem vettem észre, hogy nem a tabletta. Pedig úgy örültem, h tudok segíteni... első voltam, remélem kapsz megfelelő választ is. Nem tudom, hogy lehetek ilyen bamba :D
2013. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond, megesik.. :) De mégegyszer köszönöm a jószándékod. Viszont kicsit aggaszt, hogy eddig senki nem tud róla semmit..:S Nem szeretnék drasztikus fogyást, 165cm és 61kg vagyok és mostanában elég sokat eszek, szinte mindig éhes vagyok és félek, hogy ennek így rossz vége lesz..:D Ezért keresek valami megoldást a folytonos éhségérzet ellen, és a készítmény ráadásul elég természetes módszere ennek, mivel csak ilyen nagyon apró magkeverék az egész:) Ha valaki esetleg tudja, mire gondolok az kérem ossza meg velem a titkot, még mindig várom a válaszokat.
2013. okt. 24. 23:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Ehseg ellen: tizoraizz es uzsonnazz valamit olyan 100 kcal korul (pl. valami gyumolcs, de egyeb otletek itt is: [link] amikor pedig reggelizel vagy ebedelsz hagyd el a gyorsan felszivodo szenhidratokat, mint cukor, edessegek, feher lisztes pekaruk, es egyel helyettuk tobb feherjet es lassan felszivodo szenhidratokat (teljes kiorlesu termekek, barna rizs, korpa). Ez utobbiak jobban eltelitenek es kesobb leszel ehes, mig az elobbi csoport felviszi a vercukrodat nagyon magasra, ami hamar leesik es az ehseget okoz.
2013. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gyogynovenyboltban biztos kapsz. En is ott vettem, minden nap kevertem a joghurtomba egy kiskanallal. Nem tul jo, de megszokhato. Az a baj vele hogy nem azik fel, nehezen csuszik. De mindent a cel erdekeben)))
2014. nov. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!