Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hatásos az RFF (Reduce Fat...

Hatásos az RFF (Reduce Fat Fast) kapszula edzéssel kombinálva?

Figyelt kérdés
Ha sikerült leadnotok vele írjátok meg, hogy mennyit!
2008. júl. 9. 07:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

RFF helyett a pénzt inkább edzőteremre költsd vagy rendes, jó minőségű kajára, vagy zöldségre, gyömölcsre!

Ilyenekkel soha nem fogsz fogyni meg ártasz is vele.

Én biztos nem szednék ilyen vackokat.

A főnököm majdnem 100 kiló és ugyanezt szedi már hónapok óta, de semmi változás. A rendes kaja meg mozgás, na ettől fogsz fogyni!

Szerintem felejtsd el ezt a sz..rt, nem érdemes rá pénzt kidobni!

2008. júl. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az edzés hasznos és a helyes táplálkozás együtt. Nem szedhetsz RFF kapszulát életed végéig. Meg kell találni a neked mmegfelelö mozgást és étrendet és azt tartani.
2008. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A lassú emésztés ellen mit lehet tenni? Próbáltam már ilyen természetes hashajtót meg ilyeneket, az alkalmilag hat de utána ugyan úgy ritkán ürítek székletet (4-5 naponta)
2008. júl. 9. 10:01
 4/11 anonim válasza:
100%
Szia! Én sem költeném erre a pénzem. Ha elkezdesz tornázni, és kevesebbet enni, akkor a kapszula nélkül is lesz hatás! A lassú emésztésre pedig a rendszeres kardió edzés a jó (heti min. 3-szor 30-40 perc). Én mindegyik terhességem után kocogással fogytam le. Az emésztésem is akkor rendeződött. Sok sikert!
2008. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Én három éve szedtem metabolt azóta is a hepatológiára járok mert tönkretette a májamat,nem szabad ilyen szarságokat szedni akárki is reklámozza.Életmód váltás a mególdás.
2008. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyagcsere gyorsító a rendszeres mozgás,a napi minimum 4x mérsékelt étkezés, a zöld tea is nagyon hatásos napi 3 csésze édesítövel nem cukorral.
2008. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha lassú az emésztésed, akkor a búzacsíra nagyon jó erre a problémára. Nekem is nagyon lassú és a doki ezt írta fel. Bioboltban lehet kapni, nem arra gondolok, amit ki kell csíráztatni, hanem a száraz búzacsírára.

Nem drága és nagyon finom. Olyan édeskés íze van. Napi 1 evőkanál sok folyadékkal és sokat segít.

De jó még nagyon a mogyoró is, engem rendesen "kipucol".

Na meg a sok folyadék (víz!)

A kenyeret meg a péksüteményeket kerüld, mert az nagyon odavág az emésztésnek.

Én is ezzel küzdök már kb. 10 éve, de oda kell figyelni, mit eszik meg az ember!

2008. júl. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ha a kenyeret kerülöm, akkor mivel egyem a felvágottat, magában? vagy ilyen rozsos, barna kenyér még engedélyezett?
2008. júl. 10. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!


Az anyagcseréd lassúsága több dolog függvénye. Elsősorban ne m viszel be megfelelő mennyiségű folyadékot. 20 kg/liter, tehát pl ha 80 kiló vagy akkor 4 liter / nap, és nem csak nyáron !!!

Ha ez megvan, jó lenne valami megadózis vitamin és ásványianyag kiegészítés. Nézz utánna neten.

Ha ez is ok, akkor már csak a kajálásod és az edzésedben kell keresni az anyagcseréd lassúságának az okát.

Hányszor eszel egy nap? diéta alatt célszerű napi 8x enni legalább, ez az ami már mozgás nélkül is begyorsítja az anyagcseréd /megfelelő folyadékbevitel mellett!!!/

És attól is függ, hogy mit eszel, rost stb.


A felvágottat meg dobd ki a francba és egyél húst: hal, csirke-, pulykamell sütve, grillezve, még akár rántva is.

Sok zöldség, napi fél kiló legalább, és este ha után már csak fehérjét egyél, lefekvés előtt is még fogyassz el egy utolsót, pl sovány turóból.

Reggel pedig egyél felkelés után közvetlenül szénhidrátot, pl zabpehely, némi gyümölcs, és fehérjét is persze.

Az edzésed pedig legalább heti 3x 1 óra legyen.


sok sikert


K

2008. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
80%
De igenis hatásos!!!!!!!Én két hónap allat 10 kg-ot fogytam.Semmit nem tornáztam,de viszont egészségesen kell enni!
2009. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!