Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ezt próbálta már valaki?...

Ezt próbálta már valaki? Garcinia Cambogia Veda?

Figyelt kérdés
kiváncsi lennék rá minden érdekel :)

#fogyikapszula
2013. dec. 21. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mire volnál kíváncsi? Nem léteznek fogyasztó szerek. Boldog Karácsonyt előre is!
2013. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem ezt kérdeztem ;) tapasztalatokat kérnék ;) nem oktatást :) Neked is :)
2013. dec. 21. 14:03
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Próbáltam. Szart sem ér. Fogytam 20 kilót vele, aztán abbahagytam, mert már az epémet is kihánytam az ízétől.... És vissza is szedtem 20 kilót.
2013. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hogy fogytál vele 20 kg t ? mit ettél melelte ? mozgás ? és ez a hányás ?? ez hogy hogy ??
2013. dec. 21. 19:34
 5/12 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt. Mikortól lett volna időm rendszeresen s edzeni.

Amikor én rátaláltam, akkor még úgy reklámozták, hogy bármit lehet, mert a kapszula, meg egy kis mozgás mindent megold....

A Hányásról.... Kimutathatóan gyomorfekély alakult ki. Nem mondom, hogy ettől, de ez változott az étkezési szokásaimban.

2013. dec. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
egyenlőre elment a kedvem :( köszönöm
2013. dec. 22. 19:49
 7/12 Borbás Gyula válasza:
Sziasztok!!! Én szedem ezt a (garcinia cambogia veda)Csoda fogyasztót már a második hétnél tartok azóta híztam két kilót és a libidóm teljesen leállt.Csak magamat hibáztatom,hogy már negyedszer dőlök be a jól megírt Nem igaz véleményeknek.Pedig vén hülye létemre már tudhatnám,és tudom is,hogy mozgás és diéta nélkül nincs fogyás,mégis mindig beszopom a cumit.De most utoljára erre megesküszöm.Mindig találnak verebet ezek ebből élnek, a mi hiszékenységünkböl.
2014. okt. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Borbás Gyula válasza:
Sziasztok!!! ez a csodaszer nekem nagyon nem vált be.Okt 1-én kezdtem szedni most okt-23val abba is hagytam,ez idő alatt híztam 4-kilot,a libidóm 0-letés úgy vettem észre,hogy éhesebb is vagyok amióta szedem.Még van 14-db tablettám ha valaki hízni akar szívesen átadom neki.És ha valaki tudja,hogy lehet az ilyen sikertelen kúra után a pénzt vissza igényelni az írja meg legyen szíves a címemre
2014. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Borbás Gyula válasza:

A címem: borbasek@gmail.com

Szeretnék azokkal beszélni akik olyan sokat fogytak ettől a csodaszertől.Biztos,hogy a forgalmazó kitalációja,hogy jobban fogyjon a bogyója. Veréb mindig van,mind például én is.De most utoljára, akár milyen szivhezszolóan is bizonygatják hogy ki menyit fogyott tőle.Ez kamu,mozgás nélkül nem megy.Ne dőljetek be a szép szavaknak !!!

2014. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Borbás Gyula válasza:
100%
Sziasztok már megint én vagyok 23-óta nem szedem ezt a csodaszert és már kezd mozgolódni a kukacom.Úgy látszik vissza áll a régi rend a szervezetemben.Lehet,hogy csak rám hat így,de azért gondoljátok meg a rendelést.Ez már a negyedik féle csodaszer amivel megjártam.De meg is érdemlem, fogyni egyiktől sem fogytam,de a legdurvább tüneteket ez okozta.
2014. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!