Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Volna valamilyen gyors megoldá...

Volna valamilyen gyors megoldás pár kilos gyors fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok hive az egészségtelen diétàknak, de ez most vészhelyzet.

3 héten bellül van az esküvöm.

Màr megvan a menyasszonyiruhàm egy ideje, de volt egy làbtörésem és a gyogyulàs ideje alatt a sok fekvéstöl ràmjött 7-8 kilo, és a mennyaszonyiruhàm nem jön ràm és nagyon kiadja az alakom plusz kiloit.

a ruhàt nem lehet àtszabatni, föleg ennyi idö alatt... :(

Kellene egy Tényleg hatékony gyors diéta mert a sportot most nem alkalmazhatom a làbam miatt. Köszönöm elöreis a segitséget



2014. jan. 25. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Szálkásító (ketogén) étrend.
2014. jan. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

" és a gyogyulàs ideje alatt a sok fekvéstöl ràmjött 7-8 kilo"


Ez a lisztevők kifogása. Persze, egy gramm cukrot nem ettél, egy gramm lisztet nem ettél csak húst, zsírt és salátát, és felpattant 7-8 kiló, mi?

:)


Én tényleg nem hiszem el, de másokat, beleértve önmagadat is még meggyőzhetsz!!

2014. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves màsodik.

A kommentedet köszönöm, igaz a kérdésemre vàlaszt nem tartalmazott!!

Én egy szoval sem mondtam hogy nem ettem volna liszet és hasonlokat, de bocsàtsd meg hogy nem 5 oldalas analizàlt kérdéssort irtam hogy mindenki megtudja mitt ettem az emùlt évben.

Illetve hogy külömbözö betegségekröl melyek miatt könnyen hizok nem csatoltam hozzà....

2014. jan. 25. 12:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves elsö köszönöm , utàna olvasok.
2014. jan. 25. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Én írtam mindkét választ. Volt tökéletes megoldás a fogyásodhoz (1. válasz) és volt helyzetérékelés (2. válasz).


Igen, tudnod kell azt is, hogy miért hízol el, mert ha nem tudod akkor újra és újra visszahízol mindahányszor lefogysz. Tehát a 'ketogén étrend' tényleg tökéletes válasz volt, de a képzésedhez hozzá tartozik a 2. válasz is.

2014. jan. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Értem természetesen,mind a 2 válaszod ,de.

A fekvési időm kicsit több volt mint egy sima láb törés,konkrétan több mint 6 hónapig voltam majdhogynem ágyhoz kötve (csúnya autó baleset),több törés több műtét stb..

Ezt én nem tartottam annyira lényegesnek a válasz érdekében hiszen nem egy 80 kg emberke vagyok hanem jelenleg 67 kg-val "létezem" a magam 175 cm hez...

De minden esetre köszönöm mind a két válaszodat.

2014. jan. 26. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok a gyógyuláshoz, sok szerencsét és egészséget a jövőben! Remélem több durva 'próbád' már nem lesz!
2014. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól még mozoghatsz, hogy el van törve a lábad. Olyanok is tudnak mozogni, akiknek nincs is lába. Pl. kerekesszékben. Ha akarsz, tudsz majd mozogni.


Egyébként egy kis túlsúly az esküvőn nem akkora tragédia, hogy létkérdést csinálj belőle.

2014. febr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kata0919 válasza:

Barátnőmnek bejött a Hoodia kapszula. Kipróbált nagyon sok bogyót, port, italt stb. És a Hoodiától fogyott elég gyorsan úgy hogy nem sportolt semmit.

Úgy látom itt is vannak "nagyon okos" emberek... Feltesz az ember egy kérdést és rögtön a rosszindulat tör ki belőlük :(

Remélem már felgyógyultál és sikerül belefogyni a ruhádba! Sok boldogságot Nektek!

2014. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hoodia-kapszula lol. Be me vegyél semmilyen fogyasztókapszulát.
2014. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!