Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » SlimFit kapszula vélemények?...

SlimFit kapszula vélemények? (többi lent)

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. 174 cm és 98 kg, ami vicces, de látszódni nem látszik, viszont engem nagyon zavar. Edzeni kevés időm van, de itthon azért szoktam ilyen olyan gyakorlatokat végezni 1-2 naponta fél órában tv nézés közben. Szeretném kipróbálni a SlimFitet mert sok jót hallottam már róla. A tapasztalatok érdekelnének, kinél hogyan vált be, érdemes-e megvenni. Esetleg Slimfit kapszula és káposztaleves diéta együtt?


KIOKTATÁST NEM KÉREK, sőt, arra se vagyok kíváncsi, hogy szénhidrát mentesen számolgatással stb. Egy konkrét kérdést tettem fel, arra szeretnék választ kapni, a többit magamtól is tudom de nyilván okkal kérdeztem ezt.


Köszönöm!



2014. márc. 2. 15:31
 1/2 anonim válasza:

Előrebocsátom, hogy nem tapasztalatból beszélek, de:

a leírásában az szerepel, hogy fogyjon heti 2-3 kilót, erőfeszítés, fáradtság nélkül. Ja, a húsvéti tojásokat meg a nyuszi tojja... Innentől kezdve csak baromság lehet az egész, lehet ennyit fogyni hetente, de k***a sok munkával és fáradtsággal. Sportolj, ne a TV előtt, hanem a futópályán, uszodába, stb. és egyél rendesen, akkor le fogsz fogyni (ha igazán le akarsz), az ilyen csodaszereket meg sztem felejtsd el.

2014. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Néhány napja neki álltam edzeni, mellé fehérje port iszok edzés utána, oda figyelek a kajára, kcal-ra. Nem vettem végül csoda bogyót, inkább a proteint. Bízom benne, hogy tartós eredménye lesz, rá jöttem, hogy hülyeség ezekben bármi reményt keresni.
2014. márc. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!