Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A mikroalgák jók a fogyókúrába...

A mikroalgák jók a fogyókúrában? Hol kapható és miként kell a szervezetbe juttatni?

Figyelt kérdés

Most olvasgatok róluk ezen az oldalon, de még nem hallottam erről semmit.

Az a gondom, hogy tornázom heti 4-5alkalommal, de egyszerűen nem fogyok. Csak 5kg szeretnék


2008. júl. 25. 12:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

szió,igen fogyasztanak,zsirtalanit,savtalanit,meregtelenit és meg sok-sok minden...

ha erdekel nyugodtan irj,wellstarral foglalkozom...Ha Magyarországi vagy és a rendelés mellett döntesz házhoz viszik:)

2008. aug. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%

"fogyasztanak,zsirtalanit,savtalanit,meregtelenit és meg sok-sok minden... "


Jó lúdtalpra, depresszióra és merevedési zavarra is. Kár, hogy három év múlva nem lehet majd kapni, de lesz helyette új csodaszer.

2008. aug. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Magyarul aki ezzel foglakozik, az se tudja megmondani pontosan mire jó, de azt pontosan tudja, hogyan viszik házhoz. Jellemző.
2008. aug. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
én speciel nem úgy tudom,h 3 év múlva nem lehet majd kapni...És feltétlen cikizni kell azt,aki segítséget ajánl???szánalmas!
2008. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a válaszokat.Az a rossz benyomásom van,ha valaki csak érdeklődik valami iránt csak lehurrogják.Pedig ez az oldal nem erre való.Kérem a hasonló válaszokat nem leírni nekem, meg a kérdést lezártnak tekintem,mert amit meg akartam tudni azt megtudtam.Köszönöm
2008. aug. 10. 11:59
 16/22 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, azt kérdezted, mire jók a mikroalgák. Erre a forgalmazó honlapján található ismertető alapján legjobb tudásom szerint válaszoltam. Ezt ne vedd lehurrogásnak!

Arról nem tehetek, hogy sajnos nem tudják leírni, mit csinál a termékük.


Azt sem cikiztem, aki "wellstarral foglalkozik", viszont azt ő sem tudta leírni, mit is csinál az, amit árul. Viszont én molekuláris biológiával foglalkozok, mégsem értem, amit leírtak a mikroalgáról.


Egyáltalán nem akartam megsérteni senkit, de annak idején ugyanígy forgalmazták a kékmoszatokból készült tablettát, a Herbalife összes termékét, most pedig a mikroalgát. Például ma már sehol sem lehet kékmoszat-tablettát kapni, mert vagy öt éve kimutatták, hogy gyakran szennyezik rákkeltő anyagcseretermékek.

2008. aug. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
26%

Sziasztok!

Döbbenten olvastam a magát mikrobiológusnak nevezett ember által írt véleményt.

Nos, az én férjem valóban mikrobiológus, jelenleg is kutatómunkát végez.

Kedves fogyókúrázók,és további érdeklődők! Szívesen adunk tájékoztatást azoknak, akik kérik. A mikroalgák egészségjavító és betegségmegelőző működése nem hit és nem áhitat kérdése, a mikroalgák ezen működése gyakorlatban bizonyított tény.

Email-en keresztül lehet felvenni velünk a kapcsolatot.

Vidám napot kívánok mindenkinek:

moksa

2008. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
57%
Mellesleg molekuláris biológus vagyok, mint ahogy ezt írtam is, nem mondtam magam mikrobiológusnak. Ha a férjed mikrobiológus, nyilván le is tudja írni pár sorban, hogy miért is jó a mikroalga, teszem azt, miért jobb, mint az alma? Esetleg megtenné, mert így egy szakértő is megnyilatkozna, mint ahogy a forgalmazók honlapján ez nem sikerült.
2008. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
57%

"a mikroalgák ezen működése gyakorlatban bizonyított tény"


Ja és jó lenne néhány, impakt faktorral rendelkező lapban megjelent cikket is mellékelni, ha már bizonyított tény, nem csak hit. Valamint tök jó lenne mindezt nyilvánosan, mert ugye ha bizonyított, akkor bármilyen kritikát kiáll az elmélet.

2008. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
42%

Íme, a férjem válasza:


"Mellesleg molekuláris biológus vagyok, mint ahogy ezt írtam is, nem mondtam magam mikrobiológusnak. Ha a férjed mikrobiológus, nyilván le is tudja írni pár sorban, hogy miért is jó a mikroalga, teszem azt, miért jobb, mint az alma? Esetleg megtenné, mert így egy szakértő is megnyilatkozna, mint ahogy a forgalmazók honlapján ez nem sikerült."


Persze hogy le tudja írni, nem is kell pár mondat, elég egy szó is. Tulajdonképpen z iskolákat is be kellene zárni, mit húzzák ott 8-12 évig az időt, egy jó molekuláris biológus néhány mondatban összefoglalja majd a lényeget, hiszen értünk mi a szóból.



"Ja és jó lenne néhány, impakt faktorral rendelkező lapban megjelent cikket is mellékelni, ha már bizonyított tény, nem csak hit. Valamint tök jó lenne mindezt nyilvánosan, mert ugye ha bizonyított, akkor bármilyen kritikát kiáll az elmélet."


Ha valaki nem találja a lónak a fejét, akkor valószínűleg fordítva ül rajta. Bár a tudatlanság nem fertőző, de veszélyes. Ezekről a sületlenségekről annyit, hogy a „tuományos” cikkek mind kísérletező munka eredményei, és amikor egy bizonyos mennyiségű tapasztalat felgyűlik, ráhúznak egy elméletet. A betegségeknél dettó: bizonyos szimptómák együttes jelentkezését elnevezik (pl. Alzheimer kór, candidózis stb) és ez a tudomány.



Kár a fórumozók fejét „tuományosság” látszatát keltő zöldségekkel tömni. Vagy próbáld ki, amiről beszélsz, hogy legyen valami segédfogalmad róla (mi megtettük) vagy google-zél még egy kicsit (ezt is megtettük) Örülök, hogy sok időd van, részemről csak ennyit szánnék erre a „témára”. A fogyás működik, és tartós :)

2008. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!