Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Wu Long anti-adiposis...

A Wu Long anti-adiposis teától hasmenésem van. Abbahagyjam az ivását vagy el fog múlni?

Figyelt kérdés
L/18 65kg 174cm

2014. máj. 21. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Abbahagyjad-e.


Miért kezdted el?

2014. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert szeretnék fogyni
2014. máj. 21. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted egy teától fogyni fogsz?
2014. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek fogyasztószerek, szálkásító étrend van.
2014. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az a helyzet hogy fogyni fogsz mert a hasmenés hiper gyors anyagcserét jelent éppen akkor amikor a hasad megy, a baj csak az hogy vizet és értékes tápanyagokat fogsz veszteni. Fogysz néhány kilót, valszeg beteg leszel, mellesleg tönkreteszed a bélflóráidat. Én már átmentem ezen... a legszörnyűbb dolog a világon. Hagyd a teát a csudába:) próbálj inkább zöld teát, az gyenge és még hasznos is. Egyél egészségesebben, számold a kcal-t és mozogj egy keveset :) tudom hogy nem számít de azért megjegyezném hogy biztosan jó alakod van, ugyan is eléggé magas vagy :)
2014. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!