Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen karcsúsítószert javasol...

Milyen karcsúsítószert javasolnál? Ha tapasztalattal is rendelkezel, kérlek írd le.

Figyelt kérdés

2014. máj. 29. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kardio edzés, sok folyadék, és egészséges táplálkozás. A fogyasztószerek 99.99%-a átverés. Ha nem is lesz maradandó bajod tőlük a dupláját szeded vissza mint amit leadtál. Régen én is bedőltem nekik, szedtem többfélét, az egyik nagyon durva dolgokat művelt velem, a többi meg nem ért semmit sem. Csak a szervezeted teszed tönkre az ilyen vackokkal, tapasztalatból mondom, én majdnem nagy árat fizettem a "könnyebb" útért. A testem azóta se állt teljesen helyre pedig ennek már egy éve.
2014. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A megfelelő táplálkozás nevű karcsúsító szert ajánlom sporttal .Nekem bevált.
2014. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Jajaja, Botika jól írja. De ugye azért nem lettél olyan szép karcsú, mint egy Barbie? :P hihi
2014. máj. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

nem létezik karcsusító szer, étvágycsökkentő gyógytea meg fogyasztó turmix

lehúzás mind


ha nem eszel cukor és liszt tartalmú élelmiszert hamar lefogysz

2014. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Tavaly nyáron kockahasam volt rosszkislány! Úgy néztem ki, mint egy rossz buzye a 69 kg-mal... :-)
2014. máj. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
8%

Akkor olyan lehettél mint a mai tinifiúcskák. Olyan cicafiús. :D

Egy férfit igazából nem az határozza meg, hogy kockás e a hasa, vagy sem. Nálam ezek elhanyagolhatóak, ha megfog a személyisége :)

2014. máj. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

Ennyi. Ugyanez nőre is igaz.A legtöbb embernek nincs személyisége,de mindenki marhára szép akar lenni, hogy aztán fényképezhesse magát a tükörben...

A kockahasat meg majd megcsinálom újra,ha akarom.Tudom hogy kell és nem kell hozzá csodaszer...

2014. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Vegyél szűztea kapszulát.Én 30 kilót dobtam le vele.
2014. máj. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nincsenek fogyasztószerek, 'karcsúsítószerek'. Ezt ne legyen már nehéz megérteni.


A srácokat meg nem kell 0%-ra lepontozni, kinek van orgazmusa attól hogy a piros kézre klikkol állandóan?

2014. máj. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hmm, felőlem el is élvezhetnek tőle, nem igazán izgat a százalék, pontozás, meg a toplista se.


Úgyis hanyagolom ezt a gagyi oldalt :D

2014. máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!