Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a leghatékonyabb izmosító...

Ketsegbeesettlany kérdése:

Mi a leghatékonyabb izmosító szer?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Mint minden lány én sem vagyok megelégedve a testemmel. Nincs igazán időm, hogy rendszeresen sportoljak, így a leggyorsabb módot keresem arra, hogy tökéletes testem legyen. Igazából nem fogyni szeretnék, csupán izmosodni és persze lapos hasat. Tudtuk olyan termékeket mondani, ami már nektek bevált és rövid idő után észre vehető volt a változás

#lapos has #izmosító szer
2014. jún. 8. 19:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
84%
Edzőterem. Ne a csodára várj, hanem tegyél érte.
2014. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

gondolkoztam, hogy mit válaszoljak: facepalm vagy LOL vagy egyéb, de nem tudom eldönteni. úgyhogy: LOL facepalm.

20 évesen ennyi eszed van?

2014. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szteroid, ha nem kellenek a belső szerveid. Bár edzés nélkül csodát az se tesz.
2014. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerinted ha létezne ilyen szer nem nézne ki mindenki iszonyat jól?így látatlanban ezt nem lehet megmondani, most hol állsz, és a célod között mekkora a távolság.Fél év alatt csodát lehet tenni.Az időhiányra pedig használj időgazdálkodási technikákat.
2014. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz konkrétan ilyen szert ajánlani, akkor inkább ne is írj ide. Olyan emberek válaszát várom, akik már használtak valamilyent. Nem okítás kell.
2014. jún. 8. 20:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Mégis mire gondolsz?Bekapsz egy kapszulát és reggelre izmos leszel??? Szőke vagy,ugye?:)
2014. jún. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz ennyire hülye. Ti tényleg azt hiszitek hogy mindenre van egy tabletta amit csak bevesztek és kész? Ennyire butít manapság a tv? Vagy honnan szeditek ezeket a baromságokat?
2014. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem érted? Nincs olyan, hogy izmosító szer. Helyes táplálkozás van, és edzés. Ezt meg lehet támogatni táplálék kiegészítőkkel, de csodát az sem tesz, ha nem edzel. A legfontosabb az edzés, és a helyes táplálkozás, magas fehérjebevitellel.
2014. jún. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Thuban válasza:

Ajánlom, hogy hallgasd meg Hobótól a Bolondok hajója című számot:

"A sikernek ára van, nem titka..."

2014. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

A hasprés!az nagyon izmosítja hasat az 1. este 10 és utána

mindig növeld 4-5 db-al:)

2014. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!