Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen szer segít zsírégetésbe?

Milyen szer segít zsírégetésbe?

Figyelt kérdés

nem akarok olyan valaszt hogy egeszseges etrend es mozgas mer az mindennapi nalam

zold kaven gondolkozok...segit?


2014. jún. 10. 23:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 5 éven keresztül mindig megvettem a médiában elhíresült "fogyasztószereket", ahogy a zöld kávé kapszulát is. Szerintem mind közül ez a legrosszabb. Konkrétan semmi hatása nem volt, még csak a diétát sem gyorsította fel, sőt szorulásom volt tőle! Az az igazság, hogy nagyon nem ajánlom.


Egyébként tudom, hogy nem akarod olvasni, hogy étrend+sport, de hidd el én - aki 10 éven keresztül próbáltam 120 kilóról lefogyni,- semmimással nem tudtam csakis diétával és sporttal. Semmi más nem hatott, csak a pénzemet vitte! :(

Most vagyok 80 kiló és ez menetel lejjebb, hála a diétának és sportnak. :) Csak azért írtam le, hogy segítsek.

2014. jún. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Milyen szer? A tornaszer.

Az segít a zsírégetésBE_N_.

2014. jún. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
víz, csak a #2-es válaszában említett tornaSZER mellé kell fogyasztani ;)
2014. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az 1-es válaszolóhoz.
2014. jún. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Erősen gyúlékony szerek, maró hatású vegyszerek.


Nézd, tudom, hogy abban reménykedsz, hogy valaki majd leírja neked a csodabogyót, ami mindenféle diétázás és plusz mozgás nélkül lepucolta róla a zsírt. Ha lenne ilyen szer (és történetesen nem azok zengenének róla ódákat, akiknek valahogy anyagi vonzatuk származik belőle), szerinted lennének elhízott emberek?


Ezek a drogériákban kapható (vagy internetről rendelhető) csodatermékek kamuk, általában valami gyógygaz van bennük és valamilyen enyhe stimuláns (rendszerint koffein). Koffeinhez hozzáférhetsz kávé formájában is... de a cukormentesen kávézókról se tűnik el varázsütésre a zsír.


Egyébként fogyást elősegítő szerek vannak, persze, azok sem égetik el a zsírodat, csak elnyomják az éhségérzeted (=> kevesebbet eszel) és felpörgetnek (=> többet mozogsz, a pulzusod és testhőmérsékleted az egekbe szökik).

Kitaláltad mikről beszélek?

Kokain, crack, metamfetamin... életvitelszerűen, rendszeresen fogyasztva. Amíg csak élsz.


Sajnos ugye akad "pár" hátrányuk is, azon túl, hogy illegálisak. Gondolom nem kell őket bemutatni.

Namost, akadnak ezeket utánzó szerek, amiket fogyasztószerként pár helyen használtak/nak olyan kórosan elhízottaknál, ahol az elhízás már olyan mértékű, hogy az egészségügyi rizikója nagyobb, mint az ilyen tablettáké.

Ezek nálunk nincsenek forgalomban, így nagy valószínűséggel hamisítottat kapsz (drága pénzekért), de ha véletlenül igazihoz is jutnál hozzá... mi lenne, miután befejezted a szedését? Hoppá. Megtartani se sokkal könnyebb ám az alakod, mint leadni a zsírt (mellesleg az izom megy le előbb és jobban, a zsír ilyen makacs és ragaszkodó dög), ha az életmódod, diétád változatlan, akkor lehetetlen megtartani.

Szednéd folyton, hogy vissza ne jöjjön az a csúnya étvágy? A tolerancia miatt (mert tolerancia van) persze egyre nagyobb dózisokat? Megér neked ennyit pl. egy kiadós szívroham?

Vagy kidobsz tízezreket placebóra, hogy aztán sírva told be az újabb szelet édességet, gyűlölködve nézve a mérlegre, undorodva a tükörbe?


Nem akarlak megbántani, de gondold ezt át, úgy tudod, logikusan.

2014. jún. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok és meg tudom cáfolni az 5-öst mivel én érzékeny vagyok a szintetikumokra sőt a koffeinre is, és ennek ellenére vannak olyan dolgok amik segíthetnek akár fogyásban akár erőnlét fenntartásában stb. Tiszta növényi kivonatok pl és nem mindegy honnan. A legtöbb fogyasztószer "totál kamu" természetesen, elég csak a honlapjukra nézni néhánynak, de vannak jók is, mint pl ez az active gtc. érdemes a kommenteket is elolvasni ott.
2014. jún. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
81%

"én érzékeny vagyok a szintetikumokra"


Hűha, neked tényleg tudja a szervezezed, hogy adott esetben ugyanazt a molekulát egy laborban szintetizálták vagy egy növény levelében?

Van a sejtjeidnek ilyen hatodik érzéke, hogy látja a molekulák életrajzát? :D


Amúgy jól sejtem, hogy a dílere vagy ennek az újabb fogyasztó csodaszernek? ;)

2014. jún. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért a honlapon van pár kulcsszó...


"étrend-kiegészítő az aktív nőknek vagy

étrend-kiegészítő az aktív férfiaknak"


+


" Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az erészséges életmódot."


(eRészséges, jó megbízható oldalnak tűnik).


A kommenteket pedig még véletlenül sem a szer reklámozására felkért illetők írják, ugye?

2014. jún. 11. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul jó drága is..ennyi pénzért már vehetnél egy csomó húst, zöldséget vagy fitness bérletet..
2014. jún. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szójalecitin az jó, viszont amellett is kell edzeni!
2014. jún. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!