Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valami szer, ami picit...

Van valami szer, ami picit felpörget?

Figyelt kérdés

Vészes vashiányos vérszegény vagyok, amit elkezdtünk már kezelni 2 hónapja, viszont még mindig nagyon fáradt vagyok. Az orvos szerint kb 2 év lesz, mire normalizáldik, mert van egy kis felszívódási zavarom.

Viszont muszáj lenne fogynom, most 100 g vagyok. Az a baj, hogy hiába alszom eleget, egészségesen étkezem, szedek multivitamint, felkelek és menni alig tudok a fáradtságtól, nemhogy mozogjak valamit. Szoktam, de volt, hogy majd összeestem a fáradtságtól futás közben...


Ez így nem megy, muszáj valami... Kávé, zöld és fehér tea nekem nem segít.


2014. júl. 26. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:

A szteroidokat pont a gyors felszívódás,regenerálódás,gyors be épülésre,stb-ra találták ki de attól is függ hogy melyik!


Ezzel nem azt akarom mondani hogy szúrjál szteroidokat magadba de szokták alkalmazni szteroidokat legyengült embernek orvosi felügyelet mellet!

Az másodlagos hogy egyes testépítők is kihasználják tulajdonságukat!

2014. júl. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg hot blood
2014. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Megszüntetni a felszívódási zavart. Melyet el lehet érni a gabonafélék elhagyásával. Zsír, fehérjedús, relatív szénhidrát szegény táplálkozás. A vasat pótolni kell. Én mondjuk adnék neked 3 hónapot és már jobban lennél sokkal.


Az egyszerű út a szteroid. :)

2014. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na felejts el engem a baromsagoddal.:))
2014. júl. 28. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!