Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki van itt aki lefogyott...

Valaki van itt aki lefogyott es elerte a kivant sulyt?

Figyelt kérdés
Hogyan csinaltatok , mit ettetek ? Hany kilok voltatok elotte es utanna ? Koszonom es az ertelmes valaszokat varom !

2014. okt. 8. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

81 kilóról 66-ra fogytam 5 hónap alatt Norbi update-tel.

Utána tartottam is a súlyom évekig.

Aztán terhes lettem és 81 kilóval szültem. Pár nap után 79 lettem, de onnan nem tudtam lejjebb menni. Újra update-ezni kezdtem és 3 hónap alatt lementem 70-re.

2014. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

65 kiló voltam, majd 49 lettem. Ez volt az álomsúly, és nagyon-nagyon jól éreztem magam.

Sajnos két év után most ott vagyok, hogy 51-52 kg-ra visszahíztam, és bár mindent elkövetek, az Istenért nem akar visszamenni ez a 3-4 kiló. :(

2014. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
30%

1,57 magas vagyok. 64 kiló körül voltam, amikor már többen megjegyezték, elhíztam. Ekkorra eléggé súlyos volt számomra is a helyzet, nagyon nehezen húztam össze a télikabátom cipzárját, nagyon szégyelltem is magam. Akkor eldöntöttem, lefogyok.


57 kilóig reggeli gyümölcs, vacsora vagy joghurt vagy gyümölcs, ebéd meg karikára vágott virsli melegítve, sajt, paradicsom, mindez egy tálban összekeverve, rajta majonéz.


57 kilónál a súlyom nem ment lejjebb. Úgy gondoltam, a testem hozzászokott ehhez a diétához és azért stagnál a súlyom. Vettem korpakekszet, egy nap megettem egy dobozzal, súlyom ment is le. Kb 52 kilóig.

Aztán váltogattam - egyik nap sajt csemege ubival, másik nap korpakeksz, harmadik nap diabetikus keksz (kipróbáltam a virsli-paradicsom-stb kombót de ennél a pontnál hízlalt)


Szépen lement a súlyom, viszont utána ingázott. 53 kilóra simán felment utána meg diétáznom kellett az 50 kilóig.


Szóval, eldöntöttem, hogy lemegyek 47 kilra, mert onnan ha felmegy, még nem zavaró, 52 kiló akartam lenni, és x kiló hízás után megáll a szervezet.


El is értem a 47 kilót, majd ettem rendesen, utána 52 lettem, rendben maradt a súlyom, ettől nem is inkább ment feljebb, ha igen, kissé visszafogtam magam, de az 52 megmaradt.


Utána beteg lettem és nagyon hamar lement a súlyom 46-47 kilóra. Szörnyű volt, alapból sápadt és kómás voltam, ehhez hozzájött az, hogy csontváznak néztem ki és minden ruha lógott rajtam. Mindenki megjegyezte, hogy nem áll jól már ez a soványság. Én meg nem bírtam 2 falatnál többet enni, nem kövérnek képzeltem magam, csak annyira nem bírtam magamba diktálni a kaját, hiába próbáltam.


Elmúlt a betegség hónapok múlva és a testem erre úgy reagált hogy pillanatok alatt felhízott 55 kilóra.


Nemrég 56 és fél kiló voltam és bent a munkahelyemen megjegyezték, el kéne kezdenem fogyózni.

Most fogyózok, persze a jó ízlés határain belül, nem éhezek és használ is, már kb 54 kilónál tarthatok.


Amúgy nem szeretem a környezetemben azt, akinél ez központi téma.

1. Se azt aki állandóan diétákkal kínozza magát - nem fogyókúra csak egészséges életmód révén elkezd egy kiejthetetlen nevű diétát és egész családját ráveszi hogy tartsanak vele és kb a 90%-át a kaja hozzátevőinek kihagyja és utána mondja hogy mi miért egészségtelen elvéve a kedvem az evéstől.

Szerintem egy ember egyen rendesen, persze nem ész nélkül, de mindig, ami jól esik, amit megkíván, ne sanyargassa magát mindenféle fura diétákkal, amit még csak nem is a fogyásért csinál.

2. Se ha valaki mindig meg kell hogy jegyezze, ha találkozunk, milyen a súlyom. Pl amikor kicsit felszalad... Én is látom a mérlegen, a tükörben, tudok róla, teszek is ellene, de miért kell mindenkinek jönnie, hogy "Meghíztál" rögtön a köszönés után?

Azt is utálom ha másnak mondják. Minek?

2014. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
35%
Ja és azt se szeretem, ha valaki diétázni kezd és 1-2 nap után hirtelen zabálni kezd, utána meg sír, hogy nem tud lefogyni.
2014. okt. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, mintha rólam írtál volna.
2014. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de miket ettetek ? es koszonom
2014. okt. 9. 08:57
 7/15 anonim válasza:
3-as és 4-es vagyok és leírtam szerintem miket ettem és melyik milyen hatással volt rám.
2014. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok:


Előtte 80 voltam, és 48 lettem fél év alatt.

Reggeli 2 főtt tojás, 2 abonett, zöldségek(idény, mikor mi)

Tízórai alma

Ebéd hús/hal+ párolt zöldség(jól lakásig)

Uzsonna 20dkg zsírszegény túró

vacsora(edzés után) fehérje shake

Ha még éhes voltam főtt tojás fehérje, sonka/hús és zöldség(estére már nem ettem hüvelyest(zöld borsó, bab) csak saláta+paprika+paradicsom+káposzta, brokkoli, karfiol, párolt padlizsán, cékla, savanyú káposzta, kis dinnye stb

2014. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
koszonom szepen akkor :) En iaurtot szoktam enni ket kiflivel a munkaba vagy egy szendvicset , es este mikor hazajovok akkor eszek 6 kor . .. szensavas uditoket iszok . . en nem tartom magam kovernek csak hasas vagyok picit,azt szeretnem ha lemenne egy kicsit . . Ha csinalnak hasizom gyakorlatokat itthon az segitene valamiben ?
2014. okt. 9. 19:16
 10/15 anonim ***** válasza:

Szénsavas üdítő??-sima vizet vagy cukor nélküli teát igyál!

Rosszul eszel, kifli helyett egyél teljes kiőrlésű zsömlét/kenyeret benne főtt tojás/párolt hús+zöldség.

Munkába vigyél almát, joghurtot stb.

Este mikor hazaértél egyél túrót, zöldségeket, húst/halat stb.

2014. okt. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!