Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek mi a véleménye az...

Dorys1992 kérdése:

Kinek mi a véleménye az ördögnyelv kapszuláról? ,

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 12:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok hogy milyen tényleg hatásos e a fogyás vele vagy ez egy újabb átverés , aki már kipróbálta mondana véleményt ?
2014. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan szarsag, mint a többi. Ha fogyni akarsz, akkor ne zabalj annyi szemetet.
2014. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Csak egy ujabb 'csodaszer', ami a lusta elhizottakat vette celba. Ok azok, akik elhiszik, hogy eletmodvaltas nelkul varazslatosan le fognak fogni, mikozben ket kezzel tomik magukba a chipset a TV elott.
2014. okt. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sztem egy jól sikerült reklámfogás,amit pamelával,és csisztu zsuzsival koronáztak meg,h megint bacsapják a népet. soha nem voltam hive semmilyen gyógyszernek.szerintetek a régi öregek szedtek vmi gyógyszert hát nem,és mégis egészségesek voltak. ne MÉRGEZD ilyen ismeretlen anyagokkal a szervezeted.mert ezekben sztem ilyen rászoktató anyagok vannak,h még többet vegyél,elhidd h fogysz tőle. és még több pénzt adj ki rá. szted ha ilyen könnyen le lehetne fogyni a pamela tornázott volna ilyen keményen?
2014. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja és én 64 kg 164cm magas vagyok,és én is már egy ideje szeretnék lefogyni legalább 55-4 kg-ra. de se az étkezésem,se a testmozgásom nem megfelelő hozzá. pedig ez a 2 dolog a legfontosabb a fogyáshoz.
2014. okt. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha az a gondod, hogy sokat eszel, arra jó, mert eltelít. Ennél többre sajna nem.


Viszont én nem ezt a rohadt drágát veszem, hanem konjac lisztet, amiből 1 gramm elég 1 napra. Kezdek már ráállni a normális adagokra, évekig 2-3 adagnyit ettem.

2014. okt. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Ördögnyelv kapszula?


Hát az tuti, az én anyósom is azt szedi :-)

2014. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én fél éve szültem egy bébi bogyót és 59 kg vagyok egy olyan 5 kg szeretnék leadni csak.
2014. nov. 3. 12:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Kamu:) Hatástalan, ámítás.
2014. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
a legnagyobb becsapás az ilyen csodaszerekkel az ami igazábol rá is van irva hogy ezek csak étrend kiegészitők és egy DIÉTA kiegészitése képpen kell fogyasztani ergo fogyni a diétátol fogsz de majd ráfogod hogy az ördögnyelv volt.....még senkit nem hallottam aki ugyan ugy evett mint azelőtt csak szedte ezt a bogyot és hu de lefogyott tőle,ilyen nincs!
2014. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!