Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ti milyen zsírégető tablettát...

Ti milyen zsírégető tablettát szedtek, milyen fehérje shake-et és milyen zsírégető teát?

Figyelt kérdés
Ti milyen zsírégető tablettát szedtek, milyen fehérje shake-et és milyen zsírégető teát? Minden válasz érdekelne, tapasztalatok is. Ha szedtél/ittál már akkor milyet? Mennyi volt az ára? Hol vetted? És, hogy hasznos volt-e? A váloszokat előre is köszönöm!

2014. dec. 18. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Én semmit és semmit.


Zsírt kizárólag a mitokondriumaimban a béta oxidáció keretében égetek, a megfelelő enzimek segítségével amit a megfelelő glukagon szintem segít elő.


Fehérjének sült / vagy nyers húst eszem, nem shake formában, mert semmi értelme nem lenne. A szükségletemet valójában könnyedén el tudom fogyasztani, és nem szeretném előemésztett, gyorsan felszívódó vagy kétes eredetű formában elfogyasztani.


Zöld teázom, és nem eszem olyat, amitől kórosan magasra emelkedne az inzulinszintem és hormonzavart, hízást okozna :)

2014. dec. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom!
2014. dec. 19. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!