Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van valami fogyasztó szer,...

Van valami fogyasztó szer, ami hatásos is?

Figyelt kérdés

Pufi voltam, változtatni akartam. Az étrendemből minden cukrosat, csokit kiszedtem, nekiálltam futni, rengeteg vizet inni. Hatásos is volt, fél év alatt 13 kilót fogytam, de még 2-3 kilót szeretnék, viszont az elmúlt 1 hónapban egyáltalán nem mutat mást a mérleg. Ugyanúgy futok, sőt, kicsit emeltem is a távot, elmondhatom, hogy nem csupán lefogytam, hanem sokkal formásabb, izmosabb is vagyok, de derékról és fenékről még lehetne egy picit ledolgozni. Csalánteának álltam neki, 1 hétig iszok napi 2 bögrével, utána 2 hét szünet.

Nem tudom, hogy van-e valami hatásos szer, ami segíthet ezt a maradék fölösleget ledolgozni? Sohasem próbáltam semmit, őszintén, annyira nem is szeretnék semmi szintetikus szemetet szedni, de ennyi kéne még az áhított nadrágmérethez, úgy gondoltam, hogy valamit kipróbálnék, ha tényleg hatásos.

Amúgy 22 éves lány vagyok, jelenleg 169 cm és 57 kg. És nem a csodára vágyok, eddig is munkával fogytam le, továbbra is szeretnék sportolni, mozogni, csak egy kis segítségre lenne szükségem...



2015. jan. 9. 09:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Úristen, most nézem, hogy itt van "Fogyasztószerek" kategória. Vicc.
2015. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen, a diétás és mozgásos részen már (eredményesen!) túl vagyok, és folytatom is a jelen állapot fenntartása érdekében, csak az a 2 kiló nem akar megmozdulni, ezért érdekelne a dolog, hogy egyáltalán van-e valami, ami hatékony, mert eddig még nem hallottam valóban hatásos szerről, csak marketingfogásról és pénzkidobásról.

De köszönöm a válaszod! :)

2015. jan. 9. 10:12
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem a diétádon igazíts.


Lehet kicsit magas még a szénhidrát beviteled, lehet eszel még valamit ami rossz a pajzsmirigyednek.. túlzott inzulintermelést okoz, növekedési faktorokat tartalmaz vagy ilyesmi.

2015. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Én a káposztalevest ajánlom. Sok recept van fent a neten. Vigyázni kell vele, mert ha csak ezt eszed alultápláltságot okoz. Én jó pár kilót ledobtam vele nagyon gyorsan.
2015. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem létezik olyan fogyasztó szer, ami hatásos. Pénzkidobás, átverés.
2015. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
81%
Rota vírus
2015. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Gyakori hogy a testsúly stagnálni kezd, emiatt ne egyél kevesebbet.

Csak így tovább, ügyes vagy!

2015. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Van, csak tök felesleges használni. Tényleg hatásos, amíg szeded. Utána pedig visszaszaladnak a kilók, rekordidő alatt.
2015. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Gyakori hogy a testsúly stagnálni kezd, emiatt ne egyél kevesebbet.

Csak így tovább, ügyes vagy!

2015. jan. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Króm+karnitin vagy valami komplex zsírégető.


A nagy márkáknak mind van: Biotech, Scitec.


Emellé heti két intervall+ súlyzós edzés és minimális szénhidrát.


Ügyes vagy!


De szólok, hogy az utolsó kilók mindig nehezen mennek le, és baromi nehéz is azt az állapotot fenntartani, mivel az emberek mindig annyira alulra lövik be az áhított súlyt, ami pont az ideális és könnyen tartható alatt van.

2015. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!