Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fehérjepor fogyókúrához?

Fehérjepor fogyókúrához?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm ajánlotta, hogy fógyókúra alatt vacsora helyett jól alkalmazható a fehérje por is. Abban szeretnék segítséget kérni hogy mi az a maximális menyiség amit megihatok análkül hogy az izmaim fejlődni kezdenének?

2015. febr. 21. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

:D A fehérjeport nem szteroid, nem leszel tőle bika, ha többet iszol akkor sem.


Egy adagot igyál. Rá van írva a dobozra, hogy mennyi az. :)

2015. febr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
"maximális menyiség amit megihatok análkül hogy az izmaim fejlődni kezdenének?" - bármennyit, az izmok nem fejlődnek maguktól! :)
2015. febr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

szerintem te ne egyél semmit

ne pazarold a föld erőforrásait magadra

2015. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én vacsira két adagot ittam mert álltalába előtte edzettem.te is ihatsz nyugodtan kettőt.
2015. febr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Mielőtt tévhitekben élnél, elmondom hogy, a fehérjétől nem kezdenek el magától fejlődni az izmaid, ez butaság :D Én azt tanácsolom, hogyha fogyókúrázni szeretnél és fehérjét inni, kezdj el edzeni vagy, ha már edzel, akkor edzés után nyugodtan megihatsz egy fehérjeturmixot. Ez tulajdonképpen arra szolgál, hogy ne az izmaidból fogyj, beépül az izmaidba. Én 6-7 óra körül szoktam edzeni, és utána mindig megiszok egy ultra loss fehérjeturmixot, de ezután már nem vacsorázom. Ez a vacsi.
2015. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem izmosítasz, akkor normál étkezés elég az izmok megtartásához, főleg ha eleve nem voltál egy sportos/izmos alkat.


Az izmok edzés hatására fejlődnek, a fehérjepor ivása nem edzés.


Mindenkinél megvan, mennyi fehérjét képes tolerálni a szervezete, ha túl sokat viszel be, elég kellemetlen hatásai lehetnek.


A fehérjepor nem fogyasztószer, hanem táplálékkiegészítő. Még hízást is elő lehet vele idézni, mivel ha felesleg van fehérjékből, akkor a szervezet azt használja el, nem a szénhidrátokhoz nyúl, amik mennek szépen raktározásra.

2015. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
NE!
2015. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De ha nem lesz az ember ettől izmosabb a testépítők miért használják?
2015. febr. 21. 15:27
 9/12 anonim ***** válasza:

estére pont nem kellene.

edzés után fontos.

estére sokkal jobb fehérje forrás a hús,vagy a tojás.

ha veszel is az összetételét nézd meg,mert az idióták sokszor olyat vesznek aminek a fele cukor.

2015. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A testépítők azért használják, mert nem tudnának annyi fehérjében gazdag ételt bezabálni, amennyi az izmaik építéséhez alapanyagként kell. No meg csak a minőségi fehérjeporokból lehet tisztán fehérjét bevinni szénhidrátok és zsírok nélkül.
2015. febr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!