Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok ajánlani, melyik a...

Tudnátok ajánlani, melyik a legjobb zsírégető szer, amit érdemes lenne megvennem/megrendelnem?

Figyelt kérdés

Olyan munkát végzek, ami fizikailag nagyon megterhelő, és mostmár kellene valamiféle zsírégető is hozzá, ugyanis 115 kg vagyok 183 centivel :( alapból is fogytam 6-7 kilót már de jól jönne most már ez is, mert úgy néz ki most jön a nehéz része. Esetleg valamilyen táplálékkiegészítő, ami segít átalakítani a zsírt izommá? Gondolok itt aminosavra, kreatin, protein talán...

Előre is köszi a segítséget!



2015. márc. 29. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Zsirt izomma? :D es azt hogy? Mar elnezest az off-ert. Ket kulon szovet. Nem alakulnak at egymasba. Zsirt bonatni tudsz, izmot pedig epiteni.


[link]


De amugy ezektol nem fogsz fogyni egy dekat se, ha nem etkezel es erositesz mellette helyesen. Ez csak egy kis + a te munkad melle.

2015. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

zsírt izommá?! az csoda lenne


Még a kajában is két különféle:

Az izmot késsel villával eszik, a zsirt meg kenyérre kenik.


Egy tipp: zsiros, vajas és olajos dolgokat egyél kevés vagy semmi gabona termékkel.

2015. márc. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én a meizitang botanical slimmingget veszem, ez étvágycsökkentő. sajnos olyan szerről nem hallottam, ami a zsírból izmot csinálna.
2015. márc. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Másodiknak!

Na idefigyelj te kis porbafingó! Én egy normális kérdést tettem fel, ha nem tudsz rá válaszolni normálisan, takarodj az oldalról! A hozzád hasonló mocsokkal van tele az internet, meg a "KŐKEMÉNY/VAGÁNY" megjegyzéseidtől! Először is próbálj meg normálisan, értelmes magyar mondatot alkotni... másodszor tanulj meg nem "igazi bunkó" lenni és intelligens... Harmadjára: amit nem kérdeznek, arra ne válaszolj, mert csak kiröhögteted magad az idétlen megjegyzéseiddel. Abban a munkában, amit jelenleg én végzek, úgy ki****ulnál mint egy kivert mony... kettőnk közül a szívroham a te pártodra állna... Mellesleg mint tudod az zom nehezebb mint a zsír, nem azt mondtam, hogy nincs rajtam izom, csak van rajtam felesleg valamennyi te állatbarma!!! Ennyire szánalmasnak lenni...

2015. márc. 30. 19:57
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen az izom nehezebb. De akkor se zsirbol lesz. Dietazz, mert zsirt csak ugy fogsz vesziteni, ha tobbet dolgozol le, mint amennyit beviszel.
2015. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

kérdezö,


terólad ragyog az inteligencia, mégis ide jössz barmokat kérdezni?

2015. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, de ami azt illeti körülbelül 8-10 kilo feleslegtől szeretnék csak megszabadulni, ami sajnos a hasamon van, és nemrég szedtem, fel... a többi az husi :) így a 110 kg körüli tömeg, ezért nem értettem miért rögtön az esik le az embereknek, hogy egy szélte hossza egy ember kérdez :D
2015. márc. 30. 21:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Az természetes, gondolom mindenkinek, hogy bármit szedsz, az csak úgy hat hogy " + kemény izom munka."


Egyébként a CLA is ilyen hatású

Van még egy szer, ami mozgósítja a zsírsejteket és az intezív izom munka során elégeti, felhasználja. Ehhez sokk szerű terhelést kell kapjon az izom. Ez a HMB


[link]

2015. márc. 31. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Még ami eszembe jutott...


Az izom sokkszerű terhelését a kreatin (monohidrát bevitel) teszi jóval könnyebben, kisebb fáradás mellett kivitelezhetővé.


A kreatin hatására az izom anyagcsere javul. A kreatin fogyasztást meg lehet toldani koffein bevitellel, egyéni érzékenységtől függően, ami még inkább segíti a megnövelt terhelés könnyebb végrehajtását. A kreatin és a HMB együtt fokozott energia többlet mozgósítását teszi lehetővé.


Ami súly többletet hoz a kreatin, attól nem kell tartani, az le fog menni a kreatin bevitel elhagyása után, mert az csak az izomnál megkötött víz, ami részt vesz az anyagcsere folyamatok javításában.


Na meg a plusz munkával felépített izom tömeg növekedés jelenik még súly többletként, ami viszont megmarad.

2015. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen a kemény izom munka az megvan már 2 hónapja ezt csinálom, és igencsak "sokkszerűen" (ha lehet így mondani) van megterherlve szinte mindenem, a vicc az az egészben, hogy akármennyire is nem bírom már csinálni, mert az izmaim pihennének, nem tudom abbahagyni, mert megállna a munka. Így folyatatni kell ha bele gebedek is... :)

Ez az "HMB" érdekelne, kockázata van valami esetleg? És akkor azt mondod nagyon hasznos szer?

2015. márc. 31. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!