Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szeretnék elkezdeni mozogni,...

Szeretnék elkezdeni mozogni, edzeni és mellé gondoltam, hogy fogyasztok majd valamilyen teát. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hallottam olyanokat, hogy az ilyen teáktól általában megy az ember hasa. Én ezt szeretném elkerülni. :D Tehát olyan teát keresnék, ami zsírégetést elősegítő, de nem megy tőle a hasam. :) Ha tudnátok segíteni, előre is megköszönném. És kérlek értelmes, segítő válaszokat írjatok!

2015. júl. 29. 10:29
 1/3 A kérdező kommentje:
18/L, ha ez számít valamit esetleg. :)
2015. júl. 29. 10:31
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek zsírégető teák, amiket fogyasztóként reklámoznak, azok leginkább víz- és hashajtóak.
2015. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vannak olyan teák amik kis mértékben fokozzák az anyagcserét, de nem ezen áll vagy bukik a dolog. Ha elkezdesz mozogni érdemes odafigyelned a táplálkozásodra. Ha az is rendben van akkor már nem lehet gond. Én zöldteát iszom, nagyon jó. A feketét érdemes kerülnöd, ha mást nem a fogat szinezi, legalábbis nálam. Vigyázz, a gyümölcstea is fekete szokott lenni. Szoval egyel jol es kesz 😊 Kitartast kinalok!
2015. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!