Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Irnátok valami orvosságot ami...

Irnátok valami orvosságot ami csökkenti az étvágyat?

Figyelt kérdés
(Akinek nem tetszik a kérdés, és csak okoskodni tud, hogy nem egészséges,Az kiméljen)

2015. aug. 5. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Almaecet nem jó? Olyan undorító, hogy utána nem gondolsz kajára az tuti. De nem csak ezért használ.
2015. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legközelebb szólj be az orvosnak is, ha segíteni akar, hogy ne okoskodjon neked... :D
2015. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mai napig keresek ilyen szert ,de nem találtam.:(

De van egy pár trükköm étkezéseket pótolok , fekete teával,instant kávéval de napi 3 * eszem is.

És kerülöm a vércukorszint emelő kajákat.

2015. aug. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A vércukorszint csökkentés az jó... Kevesen tudnak sokat enni pl. épp megfelelő fehérjebevitel és <10g ch mellett... Még én se, kár, hogy ez már nekem túl extrém szint ilyenkor, zöldség- és gyümölcsszezonban.


Kérdező, nem szer kell, hanem olyan életmód, ami mellett jóllakottan tudsz deficitet tartani. Persze majdnem mindenki könnyű, gyors módszert akar... De olyan nincs, mindenkire működő tuti nem.


Étvágy nélkül lazán lehet sokat enni, főleg, ha éhség van (bár úgy veszem észre, sokaknak a kettő egyet jelent, pedig hát nem az). S a test igényeit nem szabad figyelmen kívül hagyni, elnyomni a jeleit... Nem tudom, ilyen egészségtelen szintre akarsz-e menni, csak leírtam, hogy ha igen, akkor ne tedd. Ha nem, akkor pedig tényleg egy jó étrendet, esetleg több mozgást ajánlok. Unalmasnak tűnhet, de ha egyszer ez működik s az egészség szempontjából, fogyás után is ez a jó...

2015. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy előny ha elveszi az étvágyadat valami is... a szervezetnek akkor is kell a tápanyag és az első számú energia forrása nem a zsír hanem az izom mivel ahhoz könnyeben hozzáfér és minőségibb is!

És ha az ember izomból fogy nem zsírból akkor löttyed lesz és a hajára kenheti a - kilókat...

De ha löttyedtség a cél akkor hajrá!

2015. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Növényi rosttabletta. Kaja közben beveszed sok vízzel, megdagad a gyomrodban, így kevésbé leszel éhes és kevesebb ételt is veszel magadhoz :)
2015. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!