Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan működnek az ún fogyaszt...

Hogyan működnek az ún fogyasztó krémek?

Figyelt kérdés
Be kell vallanom, én nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban, hogy majd egy kenőcstől kilókat fogok leadni. Mégis sokszor látom patikákban, hirdetésekben, meg ilyen helyeken ezeket a "fogyasztó krémeket", hogy rákened a fogyasztani kívánt testrészre sportolás előtt, és akkor az nagyon jó lesz. De mégis, ha patikákban lehet kapni, akkor azért csak van valami valóság alapja. De akkor hogy működik? Miért lesz ettől eredményesebb a fogyás, mintha csak simán megyek el futni? Ja, és mielőtt bárki leszólna, ez csak kíváncsiság. Nem terveztem 10000 forintokat költeni a semmire.

2015. szept. 9. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem működnek:)
2015. szept. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy.


Az emberek pénzért sok mindenre képesek, ezért hazudnak a termékeikről, ennyi.

2015. szept. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A fogyasztó krémek általában karnitint, koffeint és bizonyos más növényi hatóanygaokat, pl. ananász-, és csalánkivonatot, illetve értágítókat tartalmaznak. A régi nemszép időkben dinitro-krezolt, dinitro-fenolt és egyéb ATP-z bénító nyalánkságokat is toltak beléjük, de ezek kellemesen rákkeltők, úgyhogy ilyesmit már nem szabad. Ezek a bőrbe dörzsölve és a bőrön át felszívódva elviekben növelik az anyagcserét, növelik a zsírégetést, zsírt mobilizálnak a zsírszövetekből.

A gyakorlati hasznosságuk reálisan megítélve a szobabicikli csengőjéhez hasonlítható, mint minden más "fogyasztü csodaszernek" amely éhezés, sebészeti zsírleszívás vagy kemény edzés nélkül ígér kisportolt deltás alkatot, zsírmentességet és nádszálvékony derekat.

A fogyasztó krémek egy minimális segítséget adnak az edzéssel történő fogyáshoz, és semmiképpen nem érnek annyit, amennyi az áruk.

2015. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sehogy.
2015. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csiß ***** válasza:
Hogyan működnek? Te fizetsz,Ők röhögnek rajtad..Így működnek :)
2015. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Maximálisan egyetértek büdös nyúllal, annyiban egészítem ki, hogy nekem például simább lett a bőröm, a narancsbőröm csökkent az alkalmazásuk során. De ez csak edzés előtt kenve működött igazán látványosan, ha csak reggel görgős masszírozóval bedolgoztam a bőrömbe, az lassabb eredményt hozott. Tényleges fogyást nem szabad várni ezektől. Ja, és nem a legdrágább krémek használtak igazán. :)
2015. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sehogyan. Bőrfeszesítő krémet érdemes lehet használni (attól sem csodákat kell várni), hogy ne ereszkedjen a bőröd fogyáskor, de ennyi.
2015. szept. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sehogyan... vagy kevesebbet enni és/vagy sportolni. Olyan nincs, hogy több kalóriát viszel be, mint amit elhasználsz, és nem rakódik le valahová! (olyan meg pláne nincs, hogy valamivel kenegeti az ember és eltűnik)

Én úgy fogytam le 2 hónap alatt két nadrágméretet, hogy bringával jártam melózni, napi 10 km

2015. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!