Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Esetleg vélemény az Adipex...

Esetleg vélemény az Adipex Retard kapszuláról?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes bevenni és naponta hány darabot? Az anyukám kezdte el szedni, 40 éves, teljesen egésséges és megbízható oldalról rendelte tehát nem hamisítvány. Esetleg vélemények arról hogy mennyi ideig érdemes szedni és hogy kell alkalmazni?

2015. okt. 27. 22:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És nem írtam le, hogy sokat sportol és nem étkezik egésségtelenül... Tehát szerintem minden adott arra hogy szedje egy kicsit kiegészitésként, hogy jobban érezze magát. 10-15 kg-ot szeretne maximum leadni.
2015. okt. 27. 22:52
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Nem véletlenül van tiltólistán. Ha egészségesen étkezik és sportol is, akkor teljesen fölösleges ilyen sz@rokkal (már elnézést) mérgeznie magát, az erre fordított pénzt inkább költse személyi edzőre, esetleg menjen el dietetikushoz (olyanhoz, aki tényleg az, minden kórházban kaphat táplálkozási tanácsokat), biztos, hogy többre megy vele, és nem veszélyezteti az egészségét.

2015. okt. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom az elején nekem is ez volt a véleményem, de ő nagyon ragaszkodott hozzá ezért utánaolvastam és gondoltam kérdezősködök egy kicsit... Úgy sem tudom lebeszélni csak saját magam megynugtatása képpen tettem fel a kérdést
2015. okt. 28. 06:30
 4/15 anonim ***** válasza:
Anyám egytől is rosszul lett.
2015. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem túl bíztató... Kezdem úgy érezni hogy kivágom a francba...
2015. okt. 28. 08:50
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha nem hamis lennie kell egy kis édes vanilás illatának,ízének .Én szedtem ,de már nem mert egy idő után növelni kellet volna az adagot ,hogy ugyanazt a hatást elérjem és azt már nem vállaltam be.Amúgy beton szervezetűeknek való .
2015. okt. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nincsen tiltólistán, MO-on még nincs engedélyezve, de környező országokban a paikában receptre kiváltható. Valószínűleg Ausztriában sem árulnak 'öngyilkosbogyót'.


Ha eredeti (elküldenéd, honnan vette, akár priviben is?), akkor hatni fog. Én anno 13kg-t fogytam vele, nem növelve a mozgást, de csökkent a bevitel, alig ettem. Ez a 13kg 2 hónap volt. Sokáig tartottam, államvizsga alatt sajnos visszajött. Szedném megint, de sajnos nem tudom, honnan merjek rendelni. Akitől régen vettem, már külföldön van, nem foglalkozik evvel.


Az igazinak vaníliás illata van és zselé szerű a közepe. Semmiképp se vegyen be többet napi egy szemnél!!! Én úgy szedtem, hogy vagy minden másnap, vagy csak pl. hétköznap. Így is használt. Sok energiát ad. A szájszárazság folyamatos lehet, de ez nem is baj, mert sokat kell inni, hogy tisztuljon a szervezet. Első pár napban lehet fejfájás, illetve kéz-láb nyirkosság, de ennyi, ez is csak max pár napig.

2015. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez tömény hazugság, amit írsz, utolsó.

Az Adipex Retard Magyarországon tiltólistán van, a legtöbb európai országban kivonták a forgalomból a mellékhatás-profilja miatt. Egyedül Csehországban kapható, Ausztriában SEM veszed meg legálisan a patikában. Az meg nettó hülyeség, hogy Csehország "orvosilag sokkal fejlettebb", mint Magyarország.

Az FDA, az amerikai gyógyszerhatóság eleve be sem fogadta, szintén a mellékhatásai, ill. a nem kellően bizonyított hatékonysága miatt. A hatóanyag egyébként a központi idegrendszerre hat, távolról sem csak a szájszárazság várható mellékhatásként. Stimuláló, részben amfetaminjellegű hatása miatt doppingszernek minősül.

Sajnos, hiába engedi meg az új Btk., a forgalmazók közül még senkit nem ültettek le, pedig nagyon itt lenne már az ideje. Magyarországon ugyanis mind a forgalmazás, mind a vásárlás illegális, törvénybe ütközik.

2015. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

valóban visszahívták, úgy 15-20 éve, szóval nagyon baromságot nem írsz. Ami most van forgalomban, az már egy enyhébb változat. Amúgy az erősebbet anno szedte anyukám, 30 kgt fogyott vele akkor, még mindig semmi baja, pedig két évtizede volt.


Amúgy a GEROT forgalmazza.

2015. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

XLS]Az OGYÉI látókörébe került hamis/nem engedélyezett ...


Ezt idén, május 20-án frissítették.


[link]


Javaslom, abba szólj bele, amihez értesz is. Vagy legalább nézz utána a dolgoknak, amiket baromságnak gondolsz.

Lehet, hogy az anyádnak, meg neked is szerencséje volt, ettől még ismertek a súlyos mellékhatások. Nem véletlen, hogy magára valamit adó orvos nem ír fel ilyen sz@rt.

2015. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!