Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Az Obesimed kapszulát lehet...

Az Obesimed kapszulát lehet vény nélkül kapni? És ha igen mennyiért?

Figyelt kérdés
Nézelődtem a neten,de mindenhol más ár van kiírva.Gyógyszertárban mennyibe kerül?
2010. márc. 24. 22:19
 1/8 anonim válasza:

Amennyiben a hírlevél hibásan jelenik meg, kérjük kattintson a következő linkre:HIRLEVEL MEGTEKINTESE.



Jelen reklámot a love.hu rendszerén keresztül, a regisztráció során elfogadott adatkezelési szabályzatban és felhasználási feltételekben meghatározottak szerint küldtük. Az adatokat harmadik személynek nem adjuk át, azokat csak az adatkezelő (Generál Média Kft.) használja fel a szabályzatokban foglaltak szerint. A vonatkozó szabályzatok a love.hu oldalon elérhetőek. Az adatkezelés a szabályzatok alapján a regisztráció törlésével megtiltható.



22 melléklet



Amennyiben a hírlevél hibásan jelenik meg, kérjük kattintson a következő linkre:HIRLEVEL MEGTEKINTESE.



Jelen reklámot a love.hu rendszerén keresztül, a regisztráció során elfogadott adatkezelési szabályzatban és felhasználási feltételekben meghatározottak szerint küldtük. Az adatokat harmadik személynek nem adjuk át, azokat csak az adatkezelő (Generál Média Kft.) használja fel a szabályzatokban foglaltak szerint. A vonatkozó szabályzatok a love.hu oldalon elérhetőek. Az adatkezelés a szabályzatok alapján a regisztráció törlésével megtiltható.



22 melléklet


[link]

2010. márc. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!És ha szabad tudni akk mióta szeded?(kiló eléggé jó:)
2010. márc. 30. 02:03
 3/8 A kérdező kommentje:
8 kiló elég jó:D bocsi csak elírtam
2010. márc. 30. 02:03
 4/8 anonim válasza:
Érdekes, hogy az én válaszaimat törölte a moderátor vagy admin azzal az indokkal, hogy reklámozom azt a webshopot, ahol megvettem az Obesimedet, de más írhat ki linket:-)Ez jogos??
2010. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Köszönöm:-)Kb egy hónapja szedem, de emellett odafigyelek, hogy mit eszem. és még folytatom. Nekem nagyon bevált az Obesimed eddig. kiváncsi vagyok, hogy mennyit lehet ezzel a módszerrel fogyni, és meddig fog tartani az eredmény, ha abbahagyom...
2010. márc. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A kérdésre válaszolva én 5790Ft-ért vettem, de láttam a Dm-ben is ott egy kicsit drágább. Patikában is biztos lehet veni.
2010. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem patikában ajánlották,de utána körbenéztem interneten is hátha találok olcsóbbat.És végül 5790 ft-ért rendeltem meg. [link]
2010. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2010. ápr. 12. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!