Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Maté teával fogyni?

Maté teával fogyni?

Figyelt kérdés
ma vettem , szerintetek hatásos? Valakinek bevált ? Ha minden reggel megiszok egyet magában és suliban nem eszek semmit max 1 almát, és miután hazajöttem iszok megint + zöld teát is mellé eszek max 1 narancsot , vacsora ugyan így + workout, Így lefogyhatok vagy ez már egészségtelen ? 15L

2016. márc. 1. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt a baromságot hol olvastad? a mate egy koffein tartalmú növény semmi fogyasztó hatása nincsen
2016. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Csodaszerek nincsnek, edzés+kevesebb, minőségibb kaja kell

2. De halál komolyan egy profi anorexiás étrendjét akarod követni? (1 pohár "zsírégető b4szki, zsíégető tea", 1 alma, ismét egy pohár tea, amitől "csak úgy lángol a zsír", 1 narancs)

2016. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
rá van írva, hogy csökkentheti az étvágyat
2016. márc. 1. 19:13
 4/7 anonim ***** válasza:

Drága! Egy sima tea is csökkenti az étvágyat, sőt egy pohár víz is.

Az étrended meg egyenesen gáz, mert ez nem étkezés hanem koplalás. Pár ilyen "csodás" terv és összeesel az éhség miatt. Vagy jobb esetben jojozni fogsz..Ha fogyni akarsz, akkor egyél egészségesen, naponta többször is, és sportolj mellette.

2016. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem, és ha naponta többször eszek gyümölcsöt és salátát + fehérjét ? Kivétel reggel mert akkor nincs étvágyam.
2016. márc. 1. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, ha iszod, ha nem, ha koplalsz, akkor fogysz. De ezt nem ajánljuk.


Lehet, hogy van, akinek az étvágyát kicsit csökkenti. Az enyémet tuti nem, de az étvágy úgysem számít sokat, attól tud nem enni az ember az én picike önfegyelmemmel is. Az éhség a kemény dió s azt nem veri el a mate tea, s ha azt is elviseled, még mindig összeeshetsz, lehetnek hiányjelenségeid... Nagyon rossz ötlet nem enni rendesen.


Fehérje, zöldség, s ha annyira ragaszkodsz hozzá, gyümölcs (ha téged is farkaséhessé tesz, mint sokakat, akkor inkább ne), ez jól hangzik. De ez még bizonyára túl kevés kalória s pl. a zsír hol marad? Esszenciális tápanyag, hormonok, zsírban oldódó vitaminok, miegymás miatt. Napi kb. 40g alá nem mennék, persze ez sem mindegy, miből származik.

2016. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most fogom csak fel, te 1 almával s 2 naranccsal képzelted el az egész napodat...?

Tudod,hogy a testnek mire van szüksége? Gondolom, nem, szerintem olvass utána. Cukorra nem, fehérjére nagyon, zsírra is, csak abból nem kell olyan sok. Plusz mikrotápanyagok, s fogyáskor sem minimális kalória... 1400-1500-zal már megpróbálkozhatsz, de ez csak hasraütés, nem tudok a testméreteidről, anyagcserédről, aktivitásodról semmit. De ez egy jó kiindulópont, a legtöbbünknek nem kemény koplalás, viszont szinte mindenki fogyna tőle, aki nem, az változtathat később, de sokat már ő sem csökkenthet rajta, max. több mozgás, anyagcseregyorsítás...

2016. márc. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!