Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 5. napja szedem. Nem vettem...

5. napja szedem. Nem vettem észre hogy fogytam volna. Délelőtt eszek csak, délután semmit. Folyadék sem nagyon megy max 2Liter. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 16:12
 1/6 anonim válasza:
0%

mindig is feleslegesnek találtam a fogyokurákat, pedig nő avgyok!

a sok stressz!!! meg a szerelem!!! NA AZ FOGYASZT! 18 ÉVES VAGYOK, A BARÁTOM KÓRHÁZBAN VAN HOLNAP JÖHET KI, PÁR NAPJA ÖSSZEKAPTUNK, ÉS ÉN 6 NAP ALATT LEADTAM 3 KILÓT. :)

2010. ápr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Még csak 5 napja szeded? Ne vicceljél. Szedd 205 napig, és mindent csinálj úgy, mint eddig. Csak délelőtt egyél, délután semmit. A 2 liter víz elég! Meglátod, a 205. napra nagyon sok kilóval leszel kevesebb!!!!
2010. ápr. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell fogyókúrázni! Csak eszel reggel délben este! Kevesebb kenyeret és nagyon sok vizet kell inni!

Tapasztalat! Katonaságban is igy csináltam!

2010. ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Tulajdonképpen az Adipex-ről lenne szó, olvastam több helyen, hogy van aki 1 hét alatt leadott tőle 4-5kg.Kezdtem elkeseredni.Azt hittem valamit rosszul csinálok, de akkor minden ok.A stresszelésre visszatérve, én akkor határoztam el, hogy lefogyok mikor a pasim összeszedett egy másik csajt, és valahogy előjött bennem a bizonyítási vágy..
2010. ápr. 5. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:

en is ot napja szedem, nekem -3 kiló, félek hogy csak viz.

mondjuk en 4 litert iszom minimum, még vizet is, pedig az nalam nagy szó

2010. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 20 szemet szedtem be, de csak a víz ment le -2kg. Ugyan úgy ettem mint te.Csak felesleges pénz kidobás volt.Nekem nagy sok a fölös kilóm, de 1éve fogyóztam a 90 napossal és 99-ről lementem 83-re ,ez volt a kitartás.Sok ember kritizál bennünket a gyógyszer miatt és be kell látnunk igazuk van. Ha van kitartásunk , akkor fogyjunk szenvedve. Bocs, de ez saját vélemény volt.
2010. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!