Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Reg-Enor étrendkiegészítő...

A Reg-Enor étrendkiegészítő folyadék használt valakinek? Mennyi idő alatt jelentkezett eredmény?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 21:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Édesanyém használta egy ifeog és hatékomy is volt mert leadott vagy 15 kilót úgy emlékszem az elején kicsit lassabban de a vége felé csak úgy jöttek le rola a kilók de ez szerintem egyén függő
2016. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Placebo, nem mondom, hogy nem egészséges....de ha az előírt diétát nem tartod semmit nem fogysz vele. Barátnőm használta, gondolta majd szépen lefogy de azért betolt néhány tábla csokit is mellé hiszed a regenor fogyaszt. Mondanom sem kell hogy hízott ahelyett, hogy fogyott volna. Nem csodaszer ne is várd, szerintem pénzkidobás, nélküle is ugyanúgy fogysz mintha innád.
2016. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csiszer Lóránt válasza:
100%

Mivel a termék nem kimondottan fogyókúrára van, hanem méregtelenítésre (a fogyás csak mellékhatás), ha csokival terheled a szervezeted, akkor természtes, hogy nem fogysz ...

A készítményről szívesen mesélek privátban ...

2016. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én használtam. Egy hónapi adagot ittam meg. Volt nap amikor elfelejtettem valamelyik adagomat meginni.

Nem kimondottan fogyókúra. Sőt.. inkább tisztito kúra.

Sok folyadékot igyál hozzá. Lehetőleg vizet.(napi 2-3L) Semmi cukros folyadék!

Nekem bevált.egy hónap alatt -4kg-t fogytam tőle. Azóta sem jött vissza!! 😊 jo. De en most szüneteltetem. Nehez volt kibirni az édesség nélkül,azért mert naponta ettem. De megérte!!;)

2016. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én első két hétben nem fogyasztottam édesítőszert sem. Majd utána csak, mert azt hittem addig, hogy nem lehet. 34. napja csinálom, havonta mérem magam. -5,9 kg minusz 2-7-5 cm, combból -4, karból -3 cm, nyakból -2 cm. Nekem azt mondták, hogy 3 hétig csak hangolódik a szervezet, nem fogyik az ember. Ezért is döntöttem úgy, hogy havonta méretkőzök. Nekem használ(t). De ajánlgatni nem fogom, mert ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy kipróbálja-e. Én szakértővel konzultáltam mielőtt megvettem, mert kételkedtem. Ha érdekel, amit tudok és volna kérdésed nyugodtan írj itt, vagy privátban.
2016. júl. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!