Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Loomya fogyasztó tablettáról...

Loomya fogyasztó tablettáról mi a véleményetek? Ha fogytatok tőle mennyit és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Negatív válaszokat nem kérek,hogy "fogyasztó gyógyszer nincs" rendes válaszokat kérek

2016. júl. 28. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig nincs fogad el

Egyszer lattam egy olyat hogy meg izmos is lett egy honap alatt koverbol ki hiszi azt el? Ja tudom te

2016. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Direkt ki irtam,hogy negatív válaszokat nem kérek ki nem értette meg ja te !
2016. júl. 28. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyem vàlaszt vàrsz most komolyan? Nincs fogyasztò tabletta, tea, bogyó, semmi. Mozgas ès helyes étrend van csak! Tudom hogy nehèz, ezèrt próbàlsz bogyóknak hinni, de az nem segìt. Èn 163 cm-hez 103 kg voltam tavaly, akkor elègeltem meg az egèszet. Ma 69 kg vagyok. Edzès es helyes ètkezès! Ez a nagy "titok". Ha akarat gyenge vagy, soha nem fogysz le, hidd el. De erre magadtòl kell ràjönnöd, en sem hittem még a szüleimnek sem hogy köver vagyok.
2016. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ki írta,hogy nincs bennem akarat? Heti 3x járok edzeni,nekem ez csak azert kell,hogy jobban látszódjon a fogyás,amúgy 160vagyok 54kiló de nem érzem jól magam így.
2016. júl. 28. 16:40
 5/5 anonim válasza:
Ne akarj mást hallani mint az igazság mert akkor bármit ide irhatok és elhiszed. Nincs fogyasztó tabletta, reklámfogás. A sztárok sem attól fogytak le, de jó pénzért a nevüket adták. Ha működne a tabletta, por vagy bármi akkor nem évtizedek óta ezzel foglalkoznánk mert már mindenki karcsú lenne. Sorry.....
2016. aug. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!