Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudnátok mondani étvágycsökken...

Tudnátok mondani étvágycsökkentő szereket?

Figyelt kérdés
Ha leheséges olyat mondjatok ami nektek bevált, vagy olyat is ami nem ilyen bio valami hanem a gyógysuertárban kell megvenni akár vényre is.

2016. aug. 17. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Macskahányás. Garantált siker.
2016. aug. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
étel
2016. aug. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fogmosás.

Nincsenek étvágycsökkentő szerek, ha mégis, az csak azért működik, mert bebeszéled magadnak (placebo).

2016. aug. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Almaecet elveszi az étvágyad
2016. aug. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Almaecet-kapszula.

Engem meggyőzött.

Testvéremtől kaptam két levéllel, hogy próbáljam ki, de eléggé szkeptikus voltam.

Július 20.án kezdtem este hétkor bevenni (a könnyű vacsim előtt), és elmaradtak az éjjeli kajatúráim.

Ugyanis nekem ez a fő bajom, hogy olyan 11 tájékán nekiállok zsíros, cukros kajákat kívánni. Ez nálam amolyan unalom-evés, mert hajnali 1-2íg fent vagyok.

Kíváncsiságból nem vettem be hónap elején. Éjfélkor már az olvasztott sajtos sültkrumplit tunkoltam fokhagymás tejfölbe.

A placebo hatást szerintem kivédte az, hogy nettó baromságnak tartottam, hogy nekem bármi is elvenné az étvágyam (nagy zabás vagyok) főleg hogy az a valami ecet (utálom az ecetet).

2016. aug. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a #4 #5 válaszolóknak.
2016. aug. 18. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik drágább zsírégető nagyobb tápkieg márkától. Nekem bevált ,mint étvágycsökkentő.
2016. aug. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, én nem a csodaszert várom amitől le tudok hogyni, csak az edzés után nagyon éhes leszek és felzabálok sajnos mindent... :(
2016. aug. 19. 15:25
 9/9 anonim válasza:
Van étvágycsökkentő gyógyszer, bár Mo-n nem engedélyezett kintről vettük mi is, elég jó és hatásos, megkeresem a nevét estére.
2016. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!