Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Turbó d-ban melyik ízt érdemes...

Turbó d-ban melyik ízt érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
A csokis nagyon ízlett, de màr untam így epreset vettem ám ezzel nagyon mellé lőttem. Nekem túlságosan édes, émelyitő. Nektek melyik vàlt be leginkább?

#Turbo d.
2016. okt. 1. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Épeszű ember egyáltalán nem veszi meg ezt a sz@rt.
2016. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

mesélt erről a barátnőm, hogy a munkatársa ezzel fogyott le, és milyen jó, meg amúgy is elkölt egy rakat pénzt kajára, így még olcsóbban is jön ki... nézem az oldalt, ez sima tápkieg, emellé még napi 1200-1500 kcal szilárd kaját enni kell a honlap szerint is... "Jah, a Juci csak ezt ette, mert különben nem fogyott..."


Ennyi erővel vehetsz fehérjét, multivitamint, és esetleg valami lcarnitine-es cuccot töredék hozzájuk áron. 14-30 nap alatt amúgy sem lehet csodákat művelni...

2016. okt. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!