Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Honnan tudnék eredeti adipexet...

Honnan tudnék eredeti adipexet rendelni?

Figyelt kérdés

Sok diéta torna stb!! Mégse fogyok!! Hallottam hogy az adipexeel sokan fogytak!!

Azt is olvastam hogy nincs betiltva csak magyarországon annyira túlzásba vitték hogy már nem kapható!!

Esetleg valaki tudja hogy honnan tudnék rendelni?

(Okoskodó kommentekek nem kérek)



2016. okt. 1. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyar orvos is felírhatja, csak külföldön kell kiváltani, mert nálunk nem kapható. (Online ne rendelj, akkor kínai hamisítványt kapsz, ami hamar kicsinálja a szíved.) Tudni kell, hogy ez nagy kockázatú, sok mellékhatással járó gyógyszer, de ettől függetlenül az orvos felírhatja, ha olyan jelentős a túlsúlyod, hogy abba nagyobb eséllyel halhatsz bele, mint a gyógyszer szedésébe. Ez mindig az adott orvos véleményén és belátásán múlik.
2016. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Ha rendes étrend és megfelelő mozgás mellett nem fogysz, akkor keress fel szakembert mert oka van a nem-fogyàsodnak.


De legtöbbször csak az akaratgyenge emberek mondjàk hogy nem fogynak, mert mèg étrendjük sem okés, és az otthoni kis ugri bugri semmire sem jó.

2016. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz! Ha valaki lényegesen kevesebbet eszik és többet mozog, mégse fogy, akkor igenis szüksége van segítségre. Ilyet ne mondj, hogy az otthoni ugri-bugri semmire sem jó, mert igenis használ, csak nem fog annyira kilóban megmutatkozni. Sajnos a fogyás szenvedés, szerintem egyáltalán nem baj, ha valaki próbál rajta könnyíteni, és az adipexszel megteheti.
2016. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!