Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex vélemények? Használta...

Adipex vélemények? Használta valaki?

Figyelt kérdés
Gondolkozom,hogy rendeljem e meg csak picit tartok tőle.
2016. okt. 12. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú most engem majd jól le fognak pontozni,de igen én használtam,sokat fogytam tőle.

Pörget mint a fene nem tudtam aludni,enni de nem is kellett.

Nem hiszem ,hogy kapsz még eredetit,habár ki tudja.

Az a jó amelyiket ha kibontod akkor ilyen tic tac illata van.


Egyébként nem ajánlom mert úgyis visszajönnek a leadott kilók.Ha abbahagyod az étvágyad úgyanúgy a régi lesz.

2016. okt. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen használják jelenleg is. Németországban és Svájcban biztos, ezeken a helyeken tudom, hogy engedélyezett. Elég biztonságos, fogyni is lehet vele. De csak receptre, orvosi felügyelet mellett, patikában megvéve, nem netről rendelve ki tudja valójában mit, aztán azt összevissza szedve.
2016. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
72%

nem tudom menyire vagy lebeszélhető!..szedtem én is.. baromira ugráltak le a kg-ok be vagy pörörögve tőle hisz Menanfetamin vagy is Spuri van benne..Szàd szàraz,szòval jobb esetbe iszol rà ha nem akkor kiszàradàs következik. egész nap egy kakaòs csigàt ettem..görkoriztam egyfolytàban..(: le is fogytam rendesen.ma màr a hamisított cuccok vannak,ne vegyél bàrmi lehet.. én mielőtt betiltottàk vettem ez volt 2010-ben?azt hiszem.. utànna ràkaptam rendelgettem ďe màr nem volt eredeti !majd jötttek a nem vàrt kg-ok.. 56-ra fogytam le a 168 cm hez.. kb.72ről..1-2hònap alatt... fél év nem szedés után,felmentem 100kg-ra.. szerintem ..hagyd az Adipex Retardot és menyj.. sportolj..picit változtass; más jellegű ételeket egyél ; vagy itt a tél és fogadd el hogy ùgy mint a kutyusok vedlenek és nem állnak ellent, a szervezetünk ösztönösen a télre táplálékot tartalékol ..ahogy nyáron pedig le is adja ! (:

ez a véleményem ha kipròbálod akkor viszont kérlek igyál igyál igyàl!! .. már ha kapsz eredetit! aztán kérlek számolj be mire jutottál!!! Puszillak

2016. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Utolsó, csapnivaló a helyesírásod és tájékozatlan is vagy. Mindenki érdekében kérlek, ne adj tanácsokat, mert butaságokat írsz.


Kérdező, az ilyenek miatt lett betiltva Magyarországon az Adipex. Szedték ész nélkül, aztán nagyon csodálkoztak, hogy rosszul lettek tőle.

2016. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nyílván nem vagyok elmebeteg és nem akarom ész nélkül szedni ;) :) 75kg vagyok és 162cm jó nagy hassal 2 gyerek után és nincs erőm se időm sportolni. Enni is rendszertelenül eszek...este mikor alszanak.

2016. okt. 13. 18:38
 6/13 anonim válasza:
Szia!Ha veszel esetleg megtudnád mondani hogy hol vetted én is szeretnék venni viszont nagyon sok helyen hamisat árulnak.én egyszer rendeltem meg olyan 2010-ben annak ilyen vanilia illata volt,szerintem az nem volt hamisítvány viszont nem mertem beszedni.....
2016. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Melikee01 válasza:
Sziasztok ha még is megtudnátok hol lehet rendelni az igazit szólnátok nekem is?Az egyik válaszoló irta,hogy Svájcba én Svájcba lakok de itt nincs egyetlen egy fogyokurás tabletta se csak shakek rendelhetőek.
2016. okt. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nagyon nehéz szerintem nem hamisitvany beszerezni....
2016. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Megkaptam a cuccot,még nem szedtem be. Az,hogy hamisítván e.....nem tudom....fogalmam sincs. Csak bízni tudok benne,hogy nem az. Elvileg nagyon megbízható forrásból van (aki hozta nekem konditerme van és sokmindent rendel a palitól) Egyébként igen borsos az ára mert 7000ft volt egy levéllel.
2016. okt. 18. 21:27
 10/13 anonim válasza:
88%
Azt megállapíthatod a csomagolásról valamint az illatáról is.Kellemes vanília illatu
2016. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!