Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyit lehet fogyni zöld...

Mennyit lehet fogyni zöld teával? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha figyelek az etkezesemre (tehát nem eszek lisztet cukrot csak egészséges dolgokat) és iszok rendszeresen zöld teát mennyit fogyhatok? Szülés után maradt rajtam +10 kg tornázni a kicsi miatt nem nagyon van időm de a. párommal rendszeresen szererkezunk azt olvastam az is segít a fogyasban

2016. okt. 21. 11:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Zöld tea és szex. Semmi esélyt nem adsz az elhízásnak, igaz?
2016. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Kalória deficites étrend és mozgàs mellett hasznàlhat a zöld tea. Ha nem mozogsz, akkor csak szigorú diéta mellett vàrhato fogyas, csalàs nèlkül, tiszta ételekkel.


Attòl hogy cukrot, kenyeret elhagyod még nem biztos hogy fogysz.

2016. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Annyit fogyhatsz, amennyi kalóriával kevesebbet viszel be, mint amit felhasználsz. Sem teától, sem tablettától nem fogsz fogyni. Ha ez ilyen egyszerű lenne, hogy megveszed a Pickwick zöld filterest és lefogysz, nem lennének elhízott emberek, hidd el nekem...
2016. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha óránként szeretkeztek, akkor esetleg. Talán.


Most komolyan ennyi eszed van? A zöld te max. élénkít. Hogy jobban menjen a napi pörgés és az edzés. Tele van a net olyan videókkal amin a kicsivel edzenek. A gyerek a súlyzó. Legalább közben a kölökkel is foglalkozol. Így talán nem lesz annyira suta mint az anyja!

2016. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem ilyen válaszokra voltam kíváncsi.Reggel zabpehelyt eszem és egy pár kanál főt kaját délben de nagyon buntudatom van ha eszem

Utána semmit. 162cm vok és 65kg

2016. okt. 21. 16:58
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy.


De ezt most teljesen komolyan mondom. Tönkreteszed magad.


1. tessék felfogni, hogy egyáltalán nem drámai a súlyfölösleged - ennyi fölösleggel az emberi kor legvégső határáig élhetsz egészségesen. De oké, változtass, én is azt tettem és jobban érzem magam.

2. tessék felfogni, hogy amit csinálsz, az nem normális. A koplaltatott szervezet raktározni kezd. Te nem "figyelsz az étkezésedre", hanem brutálisan a végletekig kicsinálod a szervezeted ezzel a diétának csúfolt valamivel, amit művelsz. (Kíváncsi vagyok, ennyi kaján tudod/tudtad-e szoptatni a babádat...)

3. tessék felfogni, hogy felelős vagy magadért és a gyerekedért. Meg a gyereked anyjáért, aki te vagy. Szeretnéd, ha a gyereked azt látná, Anya nem elég jó saját magának? Anya utálja magát? Anya beteg?

4. tessék felfogni, hogy mozgás nélkül nem megy. Beszélj a férjeddel, kérj segítséget, oldjátok meg, hogy heti 3-szor legyen egy órád mozogni. Abszurd az, hogy 0-24 nincs ennyi időd magadra.

5. és végül tessék felfogni, hogy 4-5 tisztességes étkezésre kéne ráállni első körben (igen, tudom, vannak akiknek más jött be, de szerintem itt először is ezt a rendszerességet kéne elkezdeni, és UTÁNA, ha már józan ítélőképesség birtokában van a kérdező, lehet alakítani rajta).


Oké, reggeli zabkása.

Tízóraira tessék valami zöldséget enni, esetleg natúr joghurtot.

Ebédre egy tisztességes, nem óriási tányér főtt ételt: főzelékfélét (rántást kihagyhatod), salátát, barna rizst, grillezett húsokat, halat, tofut, kölest, hajdinát, bulgurt, kuszkuszt stb. stb.

Uzsonnázz egy-két rizspufit krémsajttal vagy egy kis adag natúr olajos magot.

Vacsorára egyél tojást, cottage cheese-t, túrót, zöldfélével, akár párolt zöldséggel, akár nyerssel.


És igyál mellé napi 2-3 liter vizet, ízesítetlen zöld teát, esetleg cukor nélküli citromos limonádét, uborkalimonádét stb.


Ha mindezt tudod tartani és szépen mozogsz mellé heti háromszor intenzíven, akkor fogyni fogsz, jól fogod érezni magad.


És ne legyen bűntudatod, amiért életben tartod a tested a gyereked érettségijéig. Azért legyen bűntudatod, hogy nem törődsz magaddal jól. Nem ilyen anyára van szüksége.

2016. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Már nem szoptatom mivel elapadt 2honapig tudtam csak.addig gondolni se mertem volna a fogyokurara.de most ha eszek egyből egy balnanak érzem magam.nem bírok enni mert különben egész nap gyötör a.gondolat hogy ettem.
2016. okt. 21. 18:15
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
eléggé egyértelműen trollkodás a kérdés.
2016. okt. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Vagy kőkemény testképzavar és anorexia nervosa.


Kérdező, ha nem kitaláció a kérdésed, sürgősen keress fel ezzel egy jó pszichológust.

Ugyanis az anorexia egy halálos betegség. Jelenleg rosszabb a halálozási rátája, mint a rettegett rákos megbetegedéseknek.

2016. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát az anorexiátol én meg nagyon messze vagyok és nem is akarok az lenni csak kérdeztem egy kérdést...
2016. okt. 25. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!