Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 161 cm vagyok és 47-48 kg...

161 cm vagyok és 47-48 kg között ingadozok. Leszeretnék menni 45-re de nem tudom hogy csináljam. Mit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
Heti 3-szor úszom kettőször lovagolok...nem eszek túl sokat, de keveset se...mik azok amiket nem szabadna ennem? hogyan szűkítsem le a gyomrom? hogyan álljam meg az édességet?

2016. nov. 10. 21:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A 45-ös szám vonz vagy tényleg hájas vagy picit? Ami nehezen elképzelhető, ebben az esetben én izmot szednék fel, mert szükség van rá.


Nincs olyan, hogy valamit nem szabad enned, max. egyes ételek előnytelenek vagy egészségtelenek, de ha nem nagyon mérgezőek s nem ölnek meg, akkor lehet mellettük fogyni.

A gyomorszűkítésben én nem hiszek, nem tudok vele mit kezdeni, nem értem az összefüggést. Én nem akkor vagyok éhes, ha nem feszül a hasam...

Az édesség sem feltétlenül gond, sokunknak viszont a jó étrend, megfelelő időzítés, esetleg az étkezések száma segít.

Egy hangyányi önfegyelem azért kell, hedonistáknak pedig jól jön az egészségtudatosság s esetleg némi kreativitás.


De ha nincs felesleged, akkor lehet, hogy nehéz lesz fogynod, az emberi test adott esetben elég jól tud küzdeni, hogy ne veszítse el az esszenciális zsírmennyiséget.

2016. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fogynod, így is sovány vagy. Ha ennyit sportolsz, valószínűleg a tónussal sincs gond. Egyél normálisan, egészségesen, nyugodtan ehetsz időnként édességet is.
2016. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen magas vagyok de 52 kg alá nem megyek ha nem muszáj mert nem tetszem magamnak.Az már túlzás.Azt ne mondd,hogy van rajtad felesleg..kizárt.
2016. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, gyönge izomzattal lehet rajta felesleg, az alkat is sokat számít, ilyen számokkal azért még fér háj, bár a kérdező edz, szóval az esélyek nem nagyok.
2016. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én a helyedben agyat növesztenék mintsem izmot veszítsek.
2016. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

159 centi vagyok 51 kg, izmos, sportolok itthon.


Eszedbe ne jusson lemenni 45, az már az anorexiás egészségtelen vékonyságot érinti!


édesség gyanánt egyél a lidl-ben kapható 81%-os étcsokit. vagy keress a neten paleolit vagy teljes kiőrlésű édességrecepteket.

2016. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Homokúra alkatom van...izmos vagyok, de a hasamon van hájréteg és a combjaim mérete nem tetszik...és nem bírom megállni az édességet...ma is 14 szelet mákos mascarponés sótit ettem
2016. nov. 12. 15:12
 8/20 anonim ***** válasza:

"és nem bírom megállni az édességet.."


Miért kompenzálsz az édesség zabálással??


Hát igen, nem mindegy, hogy mit eszel! Mérsékeld az édességedet a lidl-ben vehető 81%-os étcsokira, és jó is lesz minden!

2016. nov. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Figyi, miért lenne jobb a Lidl-ben lévő 81%-os csokival?

és nem mondom el, hogy hol lakok (magánügy), de annyit mondok, hogy 300 km-es körzetemben nincs Lidl

2016. nov. 12. 16:38
 10/20 anonim ***** válasza:

mert az ÉTCSOKI!!


olvass utána, hogy mi a különbség egy tejcsoki és az étcsoki között!

2016. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!