Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Étrend kiegészítő por mellett...

Étrend kiegészítő por mellett lehet enni?

Figyelt kérdés
Étrend kiegészítö port iszok,amitől állítólag nem kéne éhesnek lennek, de az vagyok.barátom elhagy ha nem fogyok le.:/ segítsetek légyszii

2017. jan. 16. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az szép.Étrendkiegészítő mellett nem lehet hanem KELL enni...ennyi eszed lehetne.A barátodat meg dobd ki.
2017. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tavaly elott ugy fogytam le h szinte semmit nem ettem egesz nap, ossze volt szukulve a gyomrom.most is ezzel probalkozok,kozbe edzes,torna. Es amugy baratomnak igaza van mert tenyleg kicsit meghiztam lekene adnom par kilot h tetszek neki ujra,mert igy nem erzem magam jol.
2017. jan. 17. 05:55
 3/14 A kérdező kommentje:

Ja, es meg az lenne a kerdesem, hogy ha szedem a fogamzasgatlot, hallottam attol meghizok, kozbe kehet tovabb igy onni ezt a port, es hatni fog?


Valaszokat koszonom:)

2017. jan. 17. 06:03
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Koplalással fogyni a legnagyobb hülyeség, főleg mellette tornázni is! Ettől csak hízékonyabb leszel, s természetesen az egészségedet is tönkreteszed.
2017. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De eddig koplalassal fogytam le nagyon sokat.Most miert ne valhatna be?

Es a fogamzasgatlo mellett hat?

2017. jan. 17. 14:20
 6/14 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz.
2017. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Miert is?
2017. jan. 17. 15:49
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Mert fogyatékosnak tűnsz.
2017. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az előzővel ne foglalkozz! Kreténszegény.

Mytdee.com <- töltsd ki megtudod mennyit ehetsz egy nap,

Myfitnespal.com <- használd hogy nyomon tudd követni mennyit ettél ma! Edzés mellett egy alap 50-30-20 szenhid/zsir/feherje bőven jó, hogy csinos legyél, és ben is égsz ki a 0szénhidr. miatt. A koplalást felejtsd el, ha éhezel akkor csak azt az izommennyiséget bontod le, amid jelenleg van, fogyni ugyan fogsz, de nem tarthatóan. Ha azt hiszi a tested, hogy időnként semmi kaja sincs, az első alkalommal ahogy tud, elkezdi elraktározni, hogy felkészüljön a következő "télre"(gyanítom ezért szedted fel a pluszt)

Télen mindenki hízik, tavasszal lehet a legjobban fogyni.

Az illetőnek pedig jellemhibája van ha ilyesmivel hiteget, elgondolkodnék a jövőtökön a helyedben!

24/F

(Ha érdekel további is, akad bőven infóm ezzel, személyi edző vagyok, írj privátot)

2017. jan. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja igen, és a tápkieg azért KIEGÉSZÍTŐ, mert segít elérni hogy a napi étkezéssel bevitt tápanyagok aránya a kívánt legyen. KIEGÉSZÍTI az étrendet, nem helyettesíti azt, nem is minősül élelmiszernek sem, csak étrendkiegészítőnek.
2017. jan. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!